Změna nastavení SMTP serveru u O2

V důsledku změny části infrastruktury zajišťující zabezpečenou komunikaci pro odchozí provoz elektronické pošty je třeba změnit nastavení pro šifrované odesílání vašich e-mailů.

Pokud tedy používáte šifrované odesílání a máte s ním aktuálně potíže, je nutné přenastavení e-mailového klienta. Změnu nastavení nelze provést vzdáleně, proto vás prosíme o pochopení a spolupráci. Po změně konfigurace dojde ke zprovoznění zabezpečené komunikace, tentokrát modernější metodou přes standardní SMTP port. Tato metoda je rozšířená i v nových mobilních zařízeních.

Změna v nastavení emailového klienta

  •  – původní zabezpečení (pokud bylo použito): SSL/TLS (port 465)
  •  – nové zabezpečení: STARTTLS (port 25)

U některých antivirových programů je možné se při změně nastavení setkat s upozorněním, že zabezpečení nemá  být nastavováno v e-mailovém klientu, protože antivirový program je zajistí sám. Pokud tato situace nastane, tuto variantu doporučujeme. Je zárukou trvalé konfigurace zabezpečeného odesílání e-mailů.

Mohlo by Vás zajímat:  Open Air Festival bude díky spolupráci s Telefónicou opět zelený

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Společnost Telefónica se stala TOP Zaměstnavatelem roku 2013

Telefónica obsadila první příčku poprvé ve své historii společnost podporuje motivovanost zaměstnanců řadou programů, jako například manažerský program People Leaders...

Zavřít