S programem Vodafone odměny za věrnost získají zákazníci volné minuty nebo SMS

Zákazníci Vodafonu nyní získají odměny v podobě volných minut nebo SMS do vlastní sítě až na 7 dní při dobití své předplacené karty. Vodafone tak jako jediný operátor odměňuje zákazníky za věrnost a nejen za výši útraty. Zákazník, který si dobije svou předplacenou kartu minimálně za 250 Kč, získá až 7 dní volných minut nebo SMS do vlastní sítě. Do programu Vodafone odměny se zákazníci přihlásí snadno přes Internetovou samoobsluhu.

Zákazníci mohou získat od 2 do 7 dnů benefitu, podle toho, jakou dobu jsou u Vodafonu. 2 dny volných minut nebo SMS získají i noví zákazníci. Odměny platí pro všechny předplacené karty s výjimkou Karty se vším všudy, která v sobě benefity za dobití již obsahuje.

Přehled výše odměny:

Jak dlouho je zákazník u Vodafonu

Benefit za dobití

Min. výše dobití pro čerpání benefitu:

První rok 2 dny volání nebo SMS zdarma do vlastní sítě

250 Kč

Druhý rok 4 dny volání nebo SMS zdarma do vlastní sítě

250 Kč

Déle, než dva roky 7 dní volání nebo SMS zdarma do vlastní sítě

250 Kč

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone nabízí pro firemní zákazníky nyní i videokonference

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Reakce mobilního operátora Air Telecom na nepravdivé informace dTestu

Čtvrtý mobilní operátor Air Telecom se ohrazuje proti nepravdivým a zavádějícím informacím, který byly zveřejněny občanským sdružením spotřebitelů dTest. Podle něj...

Zavřít