Chránit svůj telefon je snadné

Zatímco firemní počítače si prožily dobu nezabezpečenosti na přelomu tisíciletí, dnes mohou být jedním z terčů virů a zlodějů dat chytré telefony a tablety. Kterýkoliv operační systém může být napaden virem z neznámé aplikace nebo obětí krádeže dat. Pokud se do telefonu nainstaluje aplikace s ukrytým virem, může například přímo okopírovat data, nebo ukrást přihlašovací údaje.

Těmto problémům lze předejít s pomocí zabezpečení mobilních telefonů a tabletů u Vodafonu. Firemní zákazníci navíc tuto službu nyní získají na jeden měsíc zdarma i v plné verzi obsahující antivirový program. Díky tomuto zabezpečení lze zablokovat ztracený mobil na dálku, nebo z něj vymazat všechna citlivá data. Zároveň funguje zabezpečení jako antivirový program, odchytí případné viry a upozorní na ně majitele telefonu. Kromě toho lze nastavit seznam povolených a zakázaných aplikací, firemní zákazníci si mohou nastavit omezení přístupu do firemní sítě, nebo k datům podléhajícím obchodnímu tajemství. Prostřednictvím zabezpečení lze také blokovat používání fotoaparátu zaměstnancům, kteří pracují například ve vývoji a mají přístup k citlivým materiálům.

Se zabezpečením od Vodafonu lze bezpečněji chránit data jak v chytrém telefonu, tak v tabletu. K dispozici je navíc jedno uživatelské rozhraní pro všechny operační systémy a není proto třeba používat řešení od jednotlivých výrobců. Mobilní zabezpečení umožňuje vzdálenou správu telefonů i tabletů odkudkoliv na světě. S jeho používáním se minimalizuje riziko, že se citlivá data, jako jsou e-maily, kontakty, fotografie, zprávy SMS nebo údaje internetového bankovnictví dostanou do rukou někomu nepovolanému. Služba se skládá z vlastní aplikace pro mobilní telefony a webových stránek. Z těch zadává uživatel příkazy k uzamčení nebo smazání telefonu. Bezpečnostní příkazy je možné zadat i formou SMS z libovolného telefonu.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone spouští vysokorychlostní 3G síť ve Zlíně a okolí

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
NOVÉ TARIFY BEZ HRANIC: VČETNĚ VOLÁNÍ DO ZAHRANIČÍ A ROAMINGU

S námi bez hranic: 300 volných minut pro volání do zahraničí S námi bez hranic+: navíc volné minuty, SMS a...

Zavřít