Mikrotech nově vstupuje na trh mobilní komunikace

Společnost nabídne výhodné volání s telefonní ústřednou i affiliate program

Společnost Mikrotech, provozovatel sítě internetového volání, vstupuje na trh mobilní komunikace. Od podzimu letošního roku začne provozovat mobilní virtuální síť a rozšíří tak stávající nabídku svých služeb o volání v GSM síti. Služba bude zajímavá tím, že nabídne propojení VoIP a GSM sítě včetně služeb virtuální telefonní ústředny. Zákazníci tak získají možnosti nastavení, podmíněného přesměrovaní a další specifické funkce, na které byli doposud zvyklí pouze na svých pevných linkách nebo VoIP. Další zákaznickou výhodou bude bezesporu affiliate program, kdy zákazníci získají provizi za doporučení služby.

Mikrotech tímto počinem rozšíří zatím nepříliš široký výčet virtuálních operátorů v České republice. Které konkrétní sítě bude Mikrotech využívat, bude definitivně rozhodnuto v nejbližších dnech.

„Aktuálně probíhají jednání s partnery, z nichž se jeví jako nejvíce pravděpodobná spolupráce s DH Telecom v síti Vodafone. Rádi bychom nabídli kvalitní služby mobilního volání s přidanou hodnotou a výhodnou cenou, „říká Marek Mencner, ředitel společnosti Mikrotech. Konkrétní ceníky budou zveřejněny ještě během srpna, ale již nyní je jisté, že společnost Mikrotech bude pokračovat v trendu nejvýhodnějšího volání na trhu. „Našim zákazníkům hlasových služeb nabízíme vždy nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty,“ dodává Mencner.

Volání bude poskytováno jako předplacená služba, společný kredit pro VoIP i GSM služby bude možno dobíjet stejně rychle a pohodlně, tak jako u doposud poskytovaných služeb, a to několika platebními kanály včetně terminálů Sazka.

V současnosti využívá služeb VoIP Mikrotech několik desítek tisíc spokojených zákazníků jak z řad firemní klientely, tak i koncových uživatelů či celých rodin.

Mohlo by Vás zajímat:  Nová marketingové akce - provize z kreditu nových klientů

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nabídka nového rozsahu čísel

Nyní si u nás můžete vybrat s krásných čísel ve tvaru 770 778 XXX. Nečekejte, mizí to rychle ;-) [hana-code-insert...

Zavřít