Obchodním ředitelem pro segment klíčových zákazníků se stává Vít Šubert

Obchodním ředitelem pro klíčové zákazníky a ICT služby společnosti Telefónica Czech Republic se stal Vít Šubert. Dosud působil ve firmě jako ředitel pro ICT&Presales.

Vít Šubert nastoupil do společnosti Telefónica před více než dvěma roky na pozici ředitele pro ICT & Presales. Na této pozici měl na starosti tvorbu a realizaci celofiremní ICT strategie. Před nástupem do společnosti Telefónica pracoval několik let v oblasti marketingu a prodeje, nejdříve jako regionální ředitel marketingu ve společnosti Dell, poté jako výkonný ředitel ve společnosti LG Electronics pro ČR a SR. Přes dva roky také působil jako výkonný ředitel pobočky firmy Nextra pro Českou a Slovenskou republiku.

Svou kariéru zahájil Vít Šubert v Českém Telecomu v roce 1997. Jako ředitel divize Internet OnLine byl u zrodu a spuštění prvního komerčního internetu v České republice.

Vít Šubert

 

vitsubert2.JPG 350 kB


Mohlo by Vás zajímat:  Lidé chtějí od telefonu víc – vítězí operační systémy Symbian a Android

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Představujeme nové mobilní a VoIP tarify

FAYN dokončil integraci mobilních služeb, které jí dodává společnost Quadruple. Při této příležitosti představujeme nové kombinované mobilní a VoIP tarify....

Zavřít