Telefónica Czech Republic se stala titulárním partnerem Grand Prix Praha 2013

  • V rámci programu Extra Výhody mohou zákazníci O2 získat až 200 exkluzivních registrací i po skončení řádného termínu podávání přihlášek
  • Operátor podpoří unikátní běžecké centrum Running Mall a poradí se zajímavými aplikacemi pro běžce

Unikátní závod osvětlenou metropolí, jehož titulárním partnerem se stala Telefónica Czech Republic, se běží v sobotu 7. září. Vítěze bude dekorovat Jakub Chytil, člen představenstva Telefónica Czech Republic.

„Jsme velmi rádi, že můžeme prostřednictvím technologií O2 podporovat amatérské i profesionální sportovce. Věříme, že díky partnerství se společností RunCzech přivedeme k aktivnímu sportu více lidí, kterým navíc prostřednictvím mobilních aplikací umožníme využít nejmodernější technologie ke zlepšení jejich kondice,“ uvedla Dana Dvořáková, ředitelka firemní komunikace. Motivovat se společnost rozhodla i své zákazníky a přichystala pro ně 200 exkluzivních registrací v programu Extra Výhody.

V průběhu závodního dne bude přímo na Václavském náměstí všem k dispozici stánek, ve kterém společnost Telefónica Czech Republic ve spolupráci s HTC nabídne možnost poznat a vyzkoušet si řadu užitečných a nepostradatelných mobilních aplikací pro sportovce. Telefónica Czech Republic dále chystá bohatý doprovodný program, v jehož rámci se bude soutěžit o řadu cen, tou hlavní bude špičkový telefon HTC One.

Telefónica Czech Republic nabídne technologické zázemí nejen závodníkům, ale i všem amatérským běžcům, pro které se na konci srpna otevře v Praze unikátní Running Mall – místo pro setkávání a inspiraci všech běžců.

Závod, jehož letošním cílem je dosáhnout zlaté známky kvality, počítá s účastí 5 300 běžců na desetikilometrové trati. Chybět nebudou afričtí vytrvalci z absolutní světové elity, kteří by podle očekávání organizátorů měli zaútočit na čas pod hranicí 28 minut. Kromě hlavního závodu je pro jednotlivce i týmy připravena také pětikilometrová trasa, na níž změří své síly výhradně ženy.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 TV se od základu změní. Vysílání bude v režii diváka.

Cílem nočního běhu Prahou je podpořit organizaci Světlo pro svět, která shromažďuje finanční prostředky na operace nevidomých v Africe.


Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Možnost nastavení základních služeb v Samoosbluze

V Samoobsluze je nyní možné aktivovat/deaktivovat základní služby jako je hlasová schránky, roaming, upozornění na volání na portované číslo atd. Pro více...

Zavřít