Mobilní CLIP – volání z mobilního čísla za VoIP cenu

VoIP v mobilu je vynikající technologie, která Vám ušetří mnoho prostředků. Nabízí nejlevnější sazby na trhu a dokonce i možnost volání neomezeně a zdarma. A ještě většího komfortu lze dosáhnout s funkcí CLIP. Díky ní se i VoIP hovor bude tvářit jako běžný hovor z Vašeho mobilního čísla!

Technologii VoIP v mobilu, neboli volání z mobilu přes Internet, lze jednoznačně doporučit. Ostatně kde jinde byste mohli volat za méně, než 50 haléřů na mobil za minutu? A navíc mezi čísly ve VoIP síti si lze volat zcela zdarma!

Volejte ze svého mobilního čísla za VoIP ceny!

Mobilní CLIP (calling line identification presentation) Vám umožní zamaskovat Vaši VoIP linku za číslo mobilního telefonu. Tedy protistrana nepozná, že voláte přes VoIP, uvidí číslo Vašeho mobilního telefonu, které zná a právě na toto číslo Vám případně bude volat zpět.

Jak mohu mobilní CLIP získat?

Mobilní CLIP si může ke své lince pořídit každý z našich zákazníků. Vzhledem ke specifikům této služby je nutné upravit smluvní vztah a ověřit vlastnictví čísla, kterým se chcete maskovat.

  • podepíšete a zašlete nám objednávku funkce mobilního CLIP (stačí sken e-mailem)
  • naši operátoři ověří vlastnictví telefonního čísla hovorem případně záslaním potvrzovacího kódu
  • zapnutí mobilního CLIP pro jedno číslo je jednorázově zpoplatněno částkou 500 Kč vč. DPH

Vyplněnou a podepsanou objednávku posílejte (nafocenou/naskenovanou) na objednavky@fayn.cz nebo na adresu Popelova 150/71, 620 00, Brno.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Mobilní CLIP – volání z mobilního čísla za VoIP cenu