Karta pro partu nabídne volání v síti za 1,90 Kč

Vodafone rozšiřuje nabídku předplacených karet o Kartu pro partu. Ta osloví především zákazníky, kteří si chtějí volat s blízkými přáteli nebo rodinou v rámci jedné sítě. Zákazníci totiž mohou až na čtyři vybraná čísla v síti Vodafonu volat jen za 1,90 Kč. Kartu si zákazníci mohou pořídit od 10. října v prodejnách a na eshopu Vodafonu nebo v prodejnách partnerů.

Kartu využijí především skupiny mladších dětí nebo lidé v širším rodinném kruhu. Ideální bude pro prarodiče, kteří chtějí volat vnoučatům, dětem nebo ostatním blízkým za výhodnou cenu a současně využívat předplacenou kartu.

Ceny v rámci předplacené Karty pro partu(včetně DPH)
Volání na čtyři čísla do sítě Vodafone

1,90 Kč

Cena SMS 1,90 Kč
Volání do sítě Vodafone 3,50 Kč
Volání do ostatních sítí v ČR 3,50 Kč
Připojení na týden 49 Kč/ 60 MB

Navíc mohou zákazníci se všemi předplacenými kartami získat odměnu v podobě volných minut a SMS do vlastní sítě v programu Vodafone Odměny za věrnost. Vždy, když si dobijí kredit částkou alespoň 250 Kč, automaticky začnou čerpat dárek. Mohou získat 2 až 7 dní volání nebo SMS do vlastní sítě zdarma podle toho, jak dlouho jsou u Vodafonu. Odměny získávají ale i noví zákazníci, kteří si pořídí jakoukoliv předplacenou kartu, tedy i Kartu pro partu.

Výhody předplacenek u Vodafonu:

  • Účtování 60+1.
  • Zákaznická linka zcela zdarma 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
  • Možnost dobít kredit více než deseti způsoby na několika tisících místech v ČR.
  • Možnost nastavit další balíčky jako jsou neomezené víkendové volání v síti Vodafone, neomezené volání na den nebo libovolný datový tarif.
  • Možnost využívat Internetovou samoobsluhu i aplikaci Můj Vodafone.

 

Mohlo by Vás zajímat:  Dobíjecí kupony Vodafonu s DMS kampaněmi již v prodeji

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone představuje Tarif pro dítě zdarma

Vodafone navazuje na Red tarify a představuje nabídku zaměřenou na děti. Balíček s názvem „Tarif pro dítě zdarma“ může svému...

Zavřít