Nová služba O2 Čtení nabízí elektronické časopisy a noviny bez čerpání datového limitu

  • Aplikace O2 Do mobilu přichází se zcela novou službou O2 Čtení
  • Díky této novince mohou zákazníci O2 mít po ruce všechny své oblíbené časopisy kdekoli a kdykoli
  • V nabídce O2 Čtení jsou kromě jednotlivých titulů zařazené i cenově výhodné balíčky, které je možné vyzkoušet na jeden měsíc zdarma

V rámci nové služby O2 Čtení nabízí aplikace O2 Do mobilu svým zákazníkům možnost stahovat noviny a časopisy. Všechny oblíbené tituly mohou zákazníci O2 číst elektronicky přímo ve svém telefonu, tabletu či počítači. Stačí zakoupit vybraný titul jen jednou například na mobilním telefonu. Dostat se k němu je možné kdykoli i na jiném zařízení než je mobilní telefon, a to ihned po přihlášení svým mobilním číslem přímo v aplikaci O2 Do mobilu nebo na webu O2 Active v sekci Čtení. Zakoupený obsah zákazníci zaplatí v rámci svého měsíčního vyúčtování.

Služba O2 Čtení je vzhledem k rozsahu a nabídce předplacených balíčků jedinečná na trhu. Mezi placené tituly v nabídce patří například MF DNES, Lidové noviny, Apetit, Maxim, LEVEL nebo dTest. Kromě placené nabídky zahrnuje knihovna O2 Čtení i tituly, které jsou zcela zdarma, jako například E15 nebo Metro. Dále také nabízí cenově výhodné balíčky tematicky poskládané z více titulů. Kompletní přehled elektronických časopisů a novin se nachází na portálu O2 Active v sekci Čtení zde.

,,j

„Další tituly a výhodné balíčky budou v portfoliu O2 Čtení postupně přibývat. Nabídka se bude ještě dále rozšiřovat v souladu se získanými licenčními oprávněními,“ říká Jiří Dvorjančanský, ředitel divize Marketingu.

Aplikace je ke stažení zcela zdarma. Stahování obsahu je určeno pro zákazníky mobilních služeb O2. Výhodou je, že při používání aplikace O2 Do mobilu a stahování obsahu v aplikaci nedochází u zákazníků mobilních služeb O2 k čerpání datového limitu FUP.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica převádí práva ke 4. digitálnímu multiplexu na společnost Digital Broadcasting

Kromě možnosti stahovat elektronicky časopisy a noviny aplikace O2 Do mobilu umožňuje objednávat a nastavovat Uvítací melodie, zakoupit předplatné na hry nebo hudbu.

Nabídka konkrétního obsahu aplikace O2 Do mobilu se liší podle operačního systému. Mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android mohou v rámci aplikace stahovat navíc hry a MP3. Zařízení s operačním systémem iOS mohou stahovat obrázky, ostatní obsah je přístupný z Apple Store.

Upozornění: Aplikace O2 Do mobilu podporuje telefony a tablety s operačním systémem Android – verze 2.2 a vyšší a iOS- verze 5.0 a vyšší.

j,


Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobil v ČR využívá 84 % seniorů

Český telekomunikační trh se pomalu přizpůsobuje demografickému vývoji na území České republiky. V současné době tvoří senioři 16,5 % české...

Zavřít