O2 jako první pokryje Štatl betelně rychlou mobilní sítí LTE

  • O2 pokračuje v pokrývání tymplů v Česku fofr sítí LTE na frekvenci 1800 MHz
  • Signál LTE dovalí do širšího centra Štatlu a bude aji na Vinckách a v Žabinách
  • V dalších járech to bude nabeton v cajku aji pro další fleky

Není žádná habaďůra, že O2 hokní na pokrývání dalších cimer v Česku nejfofrovějším mobilním internetem LTE. Od jedenatřicátýho tohoto metru dovalí tuto technologii aji do Štatlu. „Můžeme se camrat, že jsme LTE vygómali jako první operátor v Česku a fčil to je zichr aji mimo Cajzlov. Facháme na rozšiřování pokrytí na frekvenci 1800 MHz, která je naše. Tak můžeme dlabat na glét a pokrývat vybraný cimry už fčil, bez ohledu na průběh aukce volných kmitočtů,“ hantýruje Tomáš Zetek, šéf produktů a služeb firmy Telefónica Czech Republic.

„LTE můžou čapnót domácnosti aji firmy v rámci stávajících tarifů mobilního internetu od O2“, hází do placu Tomáš Zetek.

O2 síť ve Štatlu pokrývá širší centrum: na tuty Svoboďák nebo Čáru a taky Výstaviště, Vincky a Žabiny. LTE od O2 tak hodíme do placu dohromady 40 % obyvatel okresu Štatl-město, vo tym žádná. Technologie LTE nabízí fajrunk sosání dat až 75 Mb/s, aus hrne data fajrunkem až 38 Mb/s a má betelně fofrovó odezvu (ping) v řádu 20-25 milisekund. Je to špica třeba pro sosání filmů, paření her a další hafo čuriny.

„Fčil dohókáváme v naší síti technologii Circuit Switch Fallback, která umožní fachčení LTE holpec s hlasovými službami v mobilech. Hákujeme na tom, aby to hrnulo v prvních metrech příštího járu,“ hlásí Petr Slováček, šéf provozní divize firmy Telefónica Czech Republic.

Není šméčko, že firma Telefónica Czech Republic dovalila LTE hned ze startu jako první z operátorů a fčil pokrývá tóto technologií už více než čtvrtinu Cajzlů v Práglu aji Letiště Vaška Havlů aji lont Jesenice. A to je fakt špica!

Mohlo by Vás zajímat:  Výsledky jednání mimořádné valné hromady

Hoďte čučku na www.o2.cz/lte. To budete čubrnět!

LTE od O2 si odfčil odlachnite na těchto flekách ve Štatlu:

– O2 Experience Centre, Galerie Vaňkovka
– Masarykova 12
– Česká 27

A šlus!

Tiskovou zprávu pro Cajzly si přečtěte ZDE

Brno_coverage
Pokrytí Štatlu betelně rychlou sítí LTE od O2 (stav k jedenatřicátýmu říjnu tohoto járu)

 

Brno.JPG 227 kB


Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 jako první pokryje Brno nejrychlejší mobilní sítí LTE

O2 pokračuje v pokrývání českých měst sítí LTE na frekvenci 1800 MHz Signál LTE pokryje širší centrum města a do...

Zavřít