Vodafone pouští do své sítě dalšího virtuálního operátora, EURO OPERATOR

Nový virtuální operátor EURO OPERATOR bude provozován v síti Vodafone společností EURO OPERATOR a.s. prostřednictvím virtuální mobilní sítě Q-CZ společnosti Quadruple.

„Spoluprací se společností EURO OPERATOR a.s. pokračujeme v naplňování naší dlouhodobé strategie podpory plnohodnotných virtuálních operátorů na českém trhu. Společnost EURO OPERATOR a.s. svou nabídku staví na dlouhodobých zkušenostech v různých oblastech poskytování telekomunikačních služeb, což považujeme za velkou konkurenční výhodu,” říká Jan Slabihoud, ředitel velkoobchodního prodeje ve Vodafonu.

„Jsem rád, že jako první na český trh přinášíme velmi atraktivní nabídku telekomunikačních služeb s vysokou mírou péče za příznivé ceny. Můžeme tak zúročit více než 12 let zkušeností v poskytování nadstandartních telekomunikačních služeb pro firemní zákazníky a koncovým uživatelům nabídnout zajímavé ceny a servis poskytovaný desetitisícům našich klientů.“ Mgr. Pavel Pavlas, předseda představenstva EURO OPERATOR a.s.

Virtuální operátor EURO OPERATOR vznikl na základě společného projektu více společností působících řadu let v oblasti telekomunikací, péče o klienty a rozvoje lidských zdrojů. Na základě těchto dlouholetých zkušeností dokáže rozpoznat potřeby zákazníka, rychle reagovat na měnící se tržní prostředí a přinášet další přidanou hodnotu pro zákazníka.

Mohlo by Vás zajímat:  EURONICS SMART nová služba

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone pouští do své sítě dalšího virtuálního operátora, EURO OPERATOR

Nový virtuální operátor EURO OPERATOR bude provozován v síti Vodafone společností EURO OPERATOR a.s. prostřednictvím virtuální mobilní sítě Q-CZ společnosti...

Zavřít