Dárek: Tarif STREAM bude v prosinci NEOMEZENÝ

Všichni uživatelé tarifu STREAM budou moci volat v prosinci neomezeně. Bez jakýchkoli dalších poplatků. Využijte této mimořádné nabídky i vy!

Tarif STREAM obsahuje standardně 250 volných minut do všech sítí, každá další provolaná minuta vyjde na 0,49 Kč do mobilních sítí, resp. 0,36 Kč při volání na pevné linky. Měsíční poplatek za tarif STREAM činí 239 Kč s DPH. Tento tarif bude v prosinci nastaven všem jeho uživatelům jako neomezený, tedy s neomezeným voláním do všech českých mobilních i pevných sítí. Akce je určena pro běžné volání domácností i firem a pro její využití není třeba provádět žádná doplňková nastavení – akce bude 1. prosince aktivována všem uživatelům tarifu STREAM automaticky, a stejně tak ukončena k půlnoci 31. prosince. Po vyhodnocení akce nabídneme neomezený tarif jako samostatný produkt.

FAYN poskytuje všechny své tarify i formou předplaceného kreditu, prosincovou nabídku mohou tedy velmi snadno využít nejen stávající uživatelé, ale i noví zákazníci. Objednání a zřízení tarifu je otázkou minut, vše probíhá online, následně stačí dobít kredit a disponovat jím na začátku měsíce, kdy je tarif aktivován. Také uživatelé jiných tarifů společnosti FAYN mohou snadno přejít na STREAM a čerpat během prosince neomezené telefonní služby.

CHCI SI OBJEDNAT TARIF STREAM
nebo CHCI PŘEJÍT Z JINÉHO TARIFU NA STREAM

Mohlo by Vás zajímat:  Větší datové balíčky 500 a 1000 MB

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Air Telecom se jako čtvrtý operátor stal řádným členem Asociace provozovatelů mobilních sítí

Mobilní operátor Air Telecom a. s. se v těchto dnech začlenil mezi dominantní české mobilní operátory, a to v rámci řádného členství v Asociaci...

Zavřít