GTS Czech představila zákazníkům potenciál hybridního cloudu

Telekomunikační operátor a poskytovatel ICT služeb a datových center GTS Czech (GTS) v pátek připravil pro své zákazníky seminář na téma Hybridní cloud a privátní datová centra s podtitulem „Obnova a rozšíření datového centra rychle a efektivně“. Více než 40 firemních zákazníků se zdarma podrobně seznámilo s klíčovými parametry a benefity hybridního cloudu i s případovou studií k vybudování privátního datového centra ve společnosti PricewaterhouseCoopers.  

„Hybridní cloud může znamenat velkou řadu věcí, od elastického přelévání výkonu z interního prostředí k externímu poskytovateli přes multiplatformní spolupráci hypervizorů až po řešení pro datový management a případné Disaster Recovery za pomoci externího poskytovatele, ke kterému data za definovaných RTO, RPO parametrů synchronizujete. Rozhodli jsme se proto našim zákazníkům přiblížit nejenom odborné a komplexní informace o tomto řešení, ale také ukázat, pro jaké konkrétní využití je toto řešení vhodné. Velký ohlas zaznamenalo také představení vybudování privátního datového centra v praxi,“ řekl Richard Novák, ředitel pro strategii GTS Czech.

Dopolední seminář konaný v pátek 15. listopadu v prostorách pražského hotelu Courtyard by Marriott nabídl všem účastníkům zajímavý program. Produktový manažer GTS Milan Petrásek se věnoval klíčovým faktům o hybridním cloudu a jeho možném využití. Druhá část semináře se zaměřila na případovou studii společnosti PricewaterhouseCoopers, jejíž zástupce se podělil o zkušenosti s vybudováním privátního datového centra pro celou střední Evropu a navazující regiony.

Mohlo by Vás zajímat:  Skupina GTS spouští službu Sjednocená komunikace

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Lamy mluví česky

Přichází nový hráč na trh virtuálních mobilních operátorů - LAMA mobile Jak napovídá naše netradiční jméno i naše komunikace slibuje...

Zavřít