Představujeme nový tarif NA MÍRU

Dosud si mohl zákazník zvolit pouze ze tarifů:

 • START – bez volných jednotek
 • 100 – 60 volných minut
 • 200 – 100 volných minut a 100 MB

Abychom mohli naší nabídkou uspokojit stále se měnící potřeby našich současných zákazníků a nabídnout verze tarifů pro ty „náročnější“ zákazníky, přistupujeme od 4.11. ke změnám v nabídce tarifů a volitelných balíčků.

V portfoliu tarifů se objeví nový „konfigurovatelný“ tarif NA MÍRU. Každý zákazník si s tímto tarifem bude moci z nabízených datových, minutových a SMS balíčků sestavit tarif přesně dle jeho potřeb. Samotný tarif NA MÍRU v základní podobě (0 minut, 0 SMS, 0 MB) stojí 25 Kč s DPH.

Nadále v portfoliu tarifů zůstává jediný tarif START, který se dosud těší velké oblibě, a proto ho budeme našim zákazníkům nabízet i dále. Historické tarify 100 a 200 ovšem již nebudou nabízeny a to z velmi prostého důvodu: Zákazníci s novým tarifem budou volat ještě výhodněji!

Tarif NA MÍRU

Tarif NA MÍRU se liší od tarifu START fixním paušálním poplatkem 25 Kč/měs, levnějšími cenami volitelných balíčků a cenami jednotek nad rámec volných jednotek v balíčcích. Tarif je určen jak pro nenáročné tak pro náročnější zákazníky s útratou několik stovek měsíčně. Zvolením předdefinovaných balíčků si mohou složit tarif, který přesně vyhovuje jejich aktuálním potřebám.

Ceny volání nad rámec volných jednotek v balíčcích (s DPH)

 • Volání do GoMobil – 0,60 Kč

 • Volání do ostatních sítí v ČR – 1,50 Kč

 • SMS v GoMobil – 0,60 Kč

 • SMS do ostatních sítí v ČR – 1,30 Kč

Tarif START

Tarif START je určen pro nenáročné zákazníky, kteří chtějí mít výdaje pod kontrolou a provolají či pošlou jen několik desítek SMS měsíčně, avšak chtějí volat levněji v porovnání s konkurencí a jejich tarify!

Mohlo by Vás zajímat:  Snížení cen roamingu

I zákazníkům s tarifem START je umožněno si dodatečně navolit balíčky volání, SMS a dat, čímž mohou opět ušetřit. Ceny balíčků jsou ovšem trošku dražší než u tarifu NA MÍRU.

Ceny volání nad rámec volných jednotek v balíčccích (s DPH)

 • Volání do GoMobil – 0,90 Kč

 • Volání do ostatních sítí v ČR – 1,90 Kč

 • SMS v GoMobil – 1,00 Kč

 • SMS do ostatních sítí v ČR – 1,50 Kč

Co stávající zákazníci?

Stávající zákazníci si ke svým současným tarifům budou moci přiobjednat balíčky volání, SMS a dat, avšak mohou také bez problémů přejít na nový tarif NA MÍRU. Změnu na nový tarif či přiobjednání provedou v Samoobsluze, přičemž tarif se změní k 1. dni následujícího měsíce. Změny tarifu a balíčků lze pak provádět kdykoliv.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
METRONET spustil mobilní služby

METRONET dnešního dne spustil mobilní služby. Využijte levného volání do všech sítí v ČR za 1,80 Kč včetně DPH. K...

Zavřít