Startuje O2 Modrý blog. Přináší informace z O2 i ze světa technologií

  • Oficiální blog O2 najdete na adrese http://blog.o2.cz
  • Blog přináší novinky ze světa technologií i zevnitř O2 – včetně programů Wayra, Think Big nebo Talentum

Současný digitální svět přináší spoustu technologických novinek, o které mají zákazníci a fanoušci O2 ohromný zájem. Abychom měli prostor pro všechny tyto informace, rozhodli jsme se spustit Modrý blog.

Modrý blog doplní tiskové zprávy publikované v tiskovém centru společnosti Telefónica o další zajímavé informace. Vedle toho slouží i pro publikaci článků či statistik, které už jsou příliš rozsáhlé pro sociální sítě. „Jen na Facebooku máme téměř 160 tisíc fanoušků a ti chtějí nejen informace o našich službách, ale i novinky ze světa telekomunikací. Díky Modrému blogu jim toho můžeme sdělit a ukázat víc,“ říká Dana Dvořáková, ředitelka korporátní komunikace společnosti Telefónica Czech Republic.

Modrý blog bude přinášet nové články obvykle každý všední den a jeho návštěvníci se mohou těšit jak na novinky ze světa technologií, tak na zprávy zevnitř O2. Mezi nimi čtenáři najdou i novinky ze startupového akcelerátoru Wayra či z programů na podporu mladých Think Big a Talentum. Vedle toho bude Modrý blog pravidelně přinášet i recenze nejnovějších telefonů či tipy na užitečné mobilní aplikace.

Modrý blog v České republice navazuje na podobné aktivity O2 v jiných evropských zemích – například na blog The Blue ve Velké Británii či na O2 Blog v Německu.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 TV a Eurosport přinášejí SMS soutěž o atraktivní ceny

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vánoční speciál od O2: získejte dvě odměny za jedno dobití!

Dobít kredit se vyplatí ještě více Odměna za dobití přispívá na provoz Linky bezpečí O2 přináší vánoční výhody i zákazníkům...

Zavřít