Vánoční speciál od O2: získejte dvě odměny za jedno dobití!

  • Dobít kredit se vyplatí ještě více
  • Odměna za dobití přispívá na provoz Linky bezpečí

O2 přináší vánoční výhody i zákazníkům s předplacenou kartou. Každý, kdo si v období od 11. listopadu do 31. prosince 2013 dobije jakoukoli částku a přijde si vyzvednout odměnu z programu Odměna za dobití, získá hned dvě odměny místo jedné.

Zákazníci si po dobití kreditu a obdržení kódu na www.odmenazadobiti.cz standardně vyzvednou svou první odměnu. Hned po ní si mohou vyzvednout druhou, vánoční odměnu. Mají však také možnost se své druhé odměny vzdát a namísto toho vybrat položku „10 Kč pro Linku bezpečí“ – Odměna za dobití pak ze svých peněz přispěje deseti korunami na provoz Linky bezpečí.

Navíc mají registrovaní zákazníci s předplacenou kartou možnost se v Odměně za dobití zúčastnit hry o hlavní odměnu v hodnotě 100 000 Kč. Během listopadu je hlavní odměnou poukaz na nákup nábytku na míru Woodface za 100 000 Kč; od 1. prosince se hraje o 100 000 Kč na nákup v řetězci obchodů s elektronikou Datart.

Strelnice

Strelnice.png 1979 kB


Mohlo by Vás zajímat:  Coca-Cola a O2 rozdávají kredit za 20 milionů korun

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Češi ztrácí zájem o předplacené karty

Počet Čechů, kteří u svého mobilního operátora využívají předplacené karty (tzv. pre-paid), dlouhodobě klesá. Z celkového počtu 13,86 milionu aktivních...

Zavřít