Mobilní telefon našlo pod stromečkem více než 100 tisíc zákazníků O2

  • Pod stromečkem letos našlo mobil 105 766 zákazníků O2
  • Podíl chytrých telefonů v síti O2 překročil na konci roku jednu třetinu

Více než 105 tisíc zákazníků O2 našlo pod vánočním stromečkem nový mobilní telefon. Vyplývá to z údajů o nově aktivovaných přístrojích v síti O2 dne 24. a 25. prosince 2013. „Nejčastějším mobilem rozbaleným pod stromečkem byl letos Samsung GALAXY Ace II, následovaly telefony Samsung GALAXY S III mini, Samsung GALAXY Young, Nokia 206 a Huawei Ascend Y300,“ uvádí Lucie Jungmanová z tiskového oddělení Telefónica Czech Republic. Ve statistice jsou zahrnuty všechny nově aktivované telefony v síti O2, nejen ty, které si lidé koupili v prodejnách operátora.

Statistiky potvrzují, že lidé dávají přednost chytrým telefonům, jejichž podíl v síti O2 již překročil jednu třetinu . „S nastavením smartphonů, výběrem vhodných aplikací nebo přehráním kontaktů do nového přístroje zákazníkům rádi pomohou naši speciálně vyškolení poradci O2 Guru. Termín si u nich lze rezervovat na internetu, zákazníci poté budou obslouženi bez čekání,“ říká Lucie Jungmannová .

V nabídce O2 je v prosinci 2013 více než 50 různých telefonů v cenách od 445 korun. Prodejům zcela dominují chytré telefony, stále větší zájem je také o tablety. Nejvíce se prodává tablet Samsung GALAXY Tab. „Zájem o něj je dán zejména díky speciální nabídce, v rámci které ho mohou naši zákazníci získat s připojením k internetu od O2 za 397 Kč měsíčně při uzavření smlouvy na dva roky. Tento tablet je také součástí naší vánoční nabídky 1+1 v rámci programu Extra výhody, „ popisuje Lucie Jungmannová.

Dvě z nabídek programu Extra výhody, v rámci kterých dostávají zákazníci druhý telefon jako dárek, budou prodlouženy do konce ledna 2014. Jedná se o nabídku Nokia Lumia 520, ke které zákazníci dostanou jako dárek telefon Nokia 108, a Samsung GALAXY S4 mini s dárkem Samsung E2250. Tato nabídka je limitována počtem přístrojů.

Mohlo by Vás zajímat:  Tarif O2 Business Unlimited: neomezené volání, SMS a internet

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
ŠTĚDRÝ DEN 2013 V SÍTI T-MOBILE

Letos se zákazníci T-Mobile opravdu činili - štědrodenní provoz stoupl ve všech parametrech. Celkový provoz v síti operátora se zvýšil...

Zavřít