T-MOBILE UMOŽNÍ ZÁKAZNÍKŮM PLATIT V GOOGLE PLAY Z VYÚČTOVÁNÍ ČI Z KREDITU

T-MOBILE UMOŽNÍ ZÁKAZNÍKŮM PLATIT V GOOGLE PLAY Z VYÚČTOVÁNÍ ČI Z KREDITU

T-Mobile nabízí placení v Google Play jako první operátor v ČR
Jedinou podmínkou je aktivní služba T-Mobile m-platba
Možnosti jednoduché úhrady mohou využít tarifní i Twist zákazníci

T-Mobile zavádí jako první operátor v České republice placení v internetovém obchodě Google Play přímo z vyúčtování služeb pro tarifní zákazníky nebo z kreditu pro uživatele předplacených karet Twist. Zprovoznění této služby probíhá postupně, přičemž do 14 dnů si možnost rychlé a bezpečné platby za mobilní aplikace, hry či hudbu budou moci vyzkoušet již všichni zákazníci operátora, jejichž mobilní telefon využívá operační systém Android. Jedinou podmínkou je aktivní služba T-Mobile m-platba.

„Nákup na Google Play bude pro naše zákazníky ještě pohodlnější, bez nutnosti zadávat někam údaje ze své platební karty. Zaplatí jednoduše v rámci vyúčtování služeb, nebo jim bude částka přímo stržena z kreditu,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů T-Mobile, a dodává: „Věřím, že klienti tuto novinku ocení a budou ji v hojné míře používat.“

Google Play nabízí nepřeberné množství titulů od nejrůznějších aplikací přes hry a knihy až po více než 18 milionů hudebních skladeb. Princip nákupu v tomto internetovém obchodě zůstává stejný i při využití nové možnosti placení, pouze při výběru způsobu úhrady je třeba zvolit T-Mobile m-platbu, kterou mají automaticky k dispozici všichni nefiremní zákazníci. Částku pak tarifní klienti najdou ve svém vyúčtování v sekci platební služby.

Z bezpečnostních důvodů činí maximální hodnota jedné transakce přes m-platbu 1 500 korun, denní limit je nastaven na 3 000 korun (s DPH). Podrobnosti o m-platbě, její aktivaci a způsobech použití najdou všichni zákazníci v Můj T-Mobile.

Operátor chce tuto možnost placení nabídnout v blízké budoucnosti i uživatelům dalších operačních systémů či sociálních sítí.

Více informací o službě Google Play a dostupném obsahu najdete na play.google.com.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE SE STAL PARTNEREM KRYŠTOF KEMPŮ

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vánoce s LAMA MOBILE: 400 Kč na vánoční dárky

Dárkový poukaz na 400 korun dostanou všichni noví zákazníci virtuálního operátora LAMA MOBILE, kteří do 23. prosince uzavřou smlouvu v...

Zavřít