Vodafone posiluje Turbo Internet v prvních regionech a přichází se slevou na LTE zařízení

K dnešnímu dni Vodafone posiluje Turbo Internet o LTE na frekvenci 900 MHz v oblasti Litoměřicka, severní části Plzeňského kraje a části Liberecka. Obyvatelé těchto lokalit nyní mohou využívat rychlý mobilní internet, který ve venkovských oblastech běží na technologii LTE 900 MHz a ve městech na 3G. Současně Vodafone přichází s promo slevou až 2000 Kč na chytré telefony a tablety, které podporují technologii LTE na 900 MHz.

Když jsme koncem října představovali Turbo Internet, slíbili jsme, že pokrytí rychlým mobilním internetem posílíme v prvních oblastech České republiky ještě v prosinci tohoto roku. Naším cíle bylo spustit LTE na frekvenci 900 MHz přibližně na 65 vysílačích. Své sliby plníme a do konce roku 2013 bude na technologii LTE vysílat téměř 300 základnových stanic,uvedla Tanja Richter, viceprezidentka pro technologie Vodafonu. „Chceme ujistit naše zákazníky, že i v následujícím roce budeme pokračovat v posilování Turbo Internetu a budovat LTE na frekvenci 900 MHz. Náš plán pokrýt Českou republiku rychlým mobilním internetem do konce roku 2014 stále platí. Výsledky aukce kmitočtů, které byly oznámeny koncem listopadu, naše plány na budování LTE ještě posílí.“

Do 17. prosince 2013 Vodafone plánuje posílit Turbo Internet v dalších lokalitách, a to ve Středočeském kraji, na jihu Plzeňského kraje a v oblasti severních Čech. Další oblasti pak přibydou do 20. prosince 2013. Mapu míst již pokrytých Turbo Internetem naleznete na webu www.vodafone.cz/turbo.

Spolu s rozšířením Turbo Internetu Vodafone přichází s promo slevou na chytré telefony a tablety, které podporují technologii LTE na frekvenci 900 MHz, a se slevou na tarif Mobilní připojení. Nabídky jsou platné v celé České republice.

Promo sleva na zařízení podporující Turbo Internet

  • Promo sleva až 2000 Kč na chytré telefony a tablety
  • Platí pro firemní i nefiremní zákazníky se závazkem na 24 měsíců
  • Minimální měsíční plnění 690 Kč a více
  • Sleva je uplatňována na počáteční platbu při prodeji zařízení prostřednictvím služby Vodafone splátky
  • Platnost promo slevy je do odvolání.
Mohlo by Vás zajímat:  Viceprezidentkou pro lidské zdroje Vodafonu se stala Veronika Ivanović

Druhá datová SIM se slevou 50 % na tarif Mobilní připojení

  • Závazek na 24 měsíců
  • Platí pro stávající zákazníky, kteří u Vodafone již mají SIM se službami a aktivní smlouvu alespoň s minimálním měsíčním plněním 249 Kč
  • Možnost získat k datové SIM kartě a tarifu Mobilní připojení 10 GB Turbo Internet USB modem (Vodafone K5150) za zvýhodněnou cenu 77 Kč
  • Platnost slevy je do odvolání.

 

Druhá datová SIM 

Standardní cena/měsíc

Zvýhodněná cena/měsíc
50% sleva

Mobilní připojení 4 GB   

536,43 Kč

268,22 Kč

Mobilní připojení 10 GB

1008,33 Kč

504,17 Kč

Detailní informace o nabídce a dostupných zařízeních jsou k dispozici na adrese www.vodafone.cz/turbo a v prodejnách Vodafonu.

Webová stránka Turbo Internet

K 10. prosinci 2013 byla spuštěna také webová stránka Turbo Internet www.vodafone.cz/turbo. Na této stránce zákazníci naleznou vše o Turbo Internetu, mapu pokrytí, v budoucnu i další plány na výstavbu rychlého mobilního internetu v regionech, seznam dostupných zařízení a samozřejmě také aktuální nabídky.

O Turbo Internetu

Turbo Internet je rychlý mobilní internet, který běží na technologiích 3G a LTE na frekvenci 900 MHz. Turbo internet mohou využít všichni zákazníci, kteří používají jakékoliv datové služby Vodafonu, vlastní LTE SIM kartu a zařízení podporující LTE na frekvenci 900 MHz, 3G a 2G. Dosažitelné rychlosti přenosu dat v této síti jsou srovnatelné se systémem 3G (HSPA+) a umožňují pohodlné využití internetu. V průběhu testování bylo dosaženo reálné rychlosti přesahující 15 Mbit/s.

Rozšířená technologie LTE umožní zákazníkům díky funkci CS FallBack využívat nejenom datové služby, ale také hlas a SMS. Díky tomu mohou LTE služby na frekvenci 900 MHz využít zákazníci nejen v modemech, tabletech, noteboocích, ale i s chytrými telefony, které podporují LTE na zmiňované frekvenci. Většina nových chytrých zařízení podporuje LTE v pásmech 800, 900, 1800, 2100, 2600 MHz a současně 2G a 3G, čímž je zajištěno jejich dlouhodobé využití. Jako příklad vhodných zařízení dostupných již nyní v prodejnách Vodafone můžeme uvést chytré telefony Sony Xperia Z, Nokia 925, Samsung Express 2, Samsung Note 3, Samsung Galaxy S4, Samsung S4 mini, tablety Sony Xperia Tablet Z a Samsung Galaxy Tab 3 10.1 a Turbo Internet USB modem (Vodafone K5150).

Mohlo by Vás zajímat:  Češi staré telefony nerecyklují. Doma jim leží dva až tři nevyužité kusy

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Tablety oživují výuku, shodují se žáci i učitelé

Učitelé vnímají tablet jako užitečnou školní pomůcku, která umožňuje rychlý přístup k informacím. Studenti tablety využívají k hledání informací k...

Zavřít