Mobilní operátor 99mobile šlape jako hodinky také díky sofistikovanému softwaru

Zákazníkům není příliš známo, že každý takový mobilní operátor musí mít kvalitní sofistikované softwarové řešení, které bude zvládat vytváření smluv, účtování hovorů a mnoho dalšího.

S virtuálními operátory se roztrhl pytel, ale nás to neodradilo vstoupit na trh s mobilními službami prezentovanými pod značkou 99mobile. Tyto telekomunikační služby jsou zaštiťovány rozsáhlým softwarovým portfoliem společnosti E LINKX a.s. Podívejme se do hloubky fungování virtuálního operátora 99mobile. Softwarovou podporu operátora zajišťuje informační systém Esyco.NET, který byl rozšířen na základě našich požadavků o veškeré funkčnosti nutné pro plnou podporu virtuálního operátora. Z obchodního hlediska tento ERP systém podporuje celý chod klientského střediska počínaje tvorbou ceníků, vytvářením smluv a automatické vyúčtování hovorů zákazníků. Součástí řešení je také klientský portál, systém pro tvorbu objednávek a portál call centra. Celý obchodní systém je postaven na eshop platformě iDeal Interlink.

Mohlo by Vás zajímat:  Mobilní datové paušály – neplaťte víc, než využijete

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 zvyšuje objemy mobilních dat ve svých tarifech. Novým i stávajícím zákazníkům

Objemy dat se zvyšují jak u tarifů pro chytré telefony, tak i pro tablety a notebooky Zvýšení platí pro všechny:...

Zavřít