Mobilní operátor CENTROPOL jako první virtuál otevírá pobočky

Mobilní operátor CENTROPOL jako první virtuál otevírá pobočky

 

CENTROPOL jako jeden z prvních virtuálních operátorů začal budovat vlastní pobočky, kde budou moci zákazníci vyřizovat záležitosti spojené s mobilním voláním. V první fázi jich bude 11, především ve velkých městech jako jsou Hradec Králové, Pardubice, Jihlava nebo České Budějovice. Pobočky budou fungovat na partnerské bázi a budou zajišťovat základní zákaznický servis. Do budoucna CENTROPOL nevylučuje další rozšíření sítě poboček i do jiných měst.

„Vytvoření poboček je dalším krokem v budování skutečně plnohodnotného mobilního operátora. Chceme zákazníkům poskytovat komplexní služby a být jim co možná nejblíže. Naším záměrem je počet kontaktních míst neustále zvyšovat,“ řekl Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel skupiny CENTROPOL, do které virtuální operátor CENTROPOL patří. Vedle již zmíněných měst otevírá CENTROPOL pobočky také v  Mladé Boleslavi, Děčíně, Kladně, Znojmě, Třebíči, Žďáru nad Sázavou a Kolíně.

Pobočky budou mimo mobilních služeb zajišťovat i obsluhu zákazníků sesterské CENTROPOL ENERGY. „Na jednom místě tak budou mít zákazníci možnost vyřídit i požadavky spojené s dodávkou zemního plynu a elektřiny,“ doplnil Lukáš Pokrupa.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Mobilní operátor CENTROPOL nabízí tarify za 1,- Kč