Nově nabízíme zvýhodněné mobilní telefony a tablety

Vážení zákazníci a fanoušci levného volání,

připravili jsme pro Vás nabídku mobilních telefonů a tabletů! Pro začátek pro Vás máme jako jediný operátor v ČR telefony Xiaomi s nepřekonatelným poměrem cena/výkon, a dále pak skvělý výběr telefonů a tabletů Samsung.

06

Nabídku hodláme dále rozšiřovat a vybírat pro Vás nové a nové kousky ze světa moderních technologií. Záleží nám na tom, abyste si u nás zároveň s našimi revolučními tarify mohli pořídit také to nejlepší na trhu mobilních telefonů a tabletů.

Naše zvýhodněné telefony nabízíme zákazníkům k TARIFŮM SE ZÁVAZKEM. Maximální zvýhodnění získáte vždy s tarifem NEOMEZENÝ ONE, který je již sám o sobě nejvýhodnějším neomezeným tarifem na trhu. Využijte naší nabídky a budete dvojnásob spokojení :) . Pro více informací navštivte Telefony a zařízení.

Pozor! Vy, kteří už náš tarif se závazkem máte, nebudete ošizeni, nabídka zvýhodněných telefonů a tabletů platí samozřejmě i pro Vás :) .

Váš tým One Mobile

Mohlo by Vás zajímat:  Revoluce ve volání!!

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2014

  Děkujeme všem zákazníkům za projevenou důvěru v tomto roce a věříme, že budete spokojeni s využíváním našich služeb i...

Zavřít