ViralMobil: prvně Debilní kecy, teď virtuální operátor

Měli nekonečně Debilní kecy, teď se sami pouštějí do byznysu a spouštějí virtuálního operátora, který je cool. Bohužel má poplatky, které rozhodně cool nejsou.

Viral Brothers je duo specializující se na tvorbu videí a jejich virální šíření (tedy takové, kdy si odkazy lidé předávají sami). Proslavila je série Debilní kecy (viz YouTube), po prvních úspěších začali ke svým videím připojovat reklamu a teď se do byznysu pouštějí sami – zakládají virtuálního operátora.

ViralMobil provozuje své služby v síti T-Mobile a začíná s jedinou předplacenou kartou. Ceny jsou obdobné jako u virtuální konkurence, kazí je ale udržovací poplatek 37 Kč, který každý měsíc zaplatí každý uživatel bez ohledu na svoji aktivitu (někteří virtuálové poplatek účtují pouze neaktivním uživatelům). Vysoký je také poplatek za přenos kary k ViralMobil: 370 Kč. Ani s novým číslem si příliš nepomůžete, tam se pro změnu platí 111 Kč za aktivaci.

Klepněte pro větší obrázek
Kompletní ceník služeb najdete zde.

Účtování hovorů je 60+1, tedy první minuta se vždy platí celá, pak už to jde po sekundách. Nastavení služeb a informace o kreditu získáte v samoobsluze. Datové balíčky vidíte výše v ceníku, platí měsíc od zakoupení. S nejlevnějším balíčkem se data po vyčerpání FUP zastaví, u ostatních se pokračuje dál rychlostí sníženou na 16 kbit/s.

Kartu si můžete koupit přímo na viralmobil.cz, do budoucna by měl přibýt osobní odběr. Dostanete nanoSIM a redukce na micro- a stále ještě nejběžnější miniSIM. Kredit se bude dobíjet přes terminály Sazky, bankovním převodem, nebo platební kartou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Buďte cool, nenoste ponožky v sandálech a volejte s ViralMobil. Takové je základní sdělení nového virtuála. Prodá alespoň těch 5 000 podepsaných SIM karet?

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Tesco Mobile: „neomezeně“ za 300 Kč měsíčně

Dlouho očekávaná nabídka virtuálního operátora Tesco Mobile je konečně venku. V nabídce bude zatím pouze předplacená karta, její základní parametry...

Zavřít