Vodafone představuje unikátní datový tarif s neomezeným surfováním po webu za 499 korun

Vodafone nabídne od 24. ledna nový datový tarif Mobilní připojení Turbo s tzv. smart FUP – neomezeným surfováním po webových stránkách a limitem 20 GB pro stahování či sdílení souborů a streamovaný obsah. Nabídka tarifu je časově omezena. Kromě toho Vodafone výrazně zjednodušuje portfolio datových tarifů. Zákazníci si budou nyní moci vybrat z pěti měsíčních datových tarifů podle toho, kolik dat využívají. Nově si mohou také pořídit tablety podporující Turbo Internet se slevou 2 000 korun s minimálním měsíčním plněním 490 korun.

Pro zákazníky, kteří chtějí naplno využívat síť Turbo Internet, jsme připravili dočasnou nabídku tarifu Mobilní připojení Turbo pro neomezené surfování na webu, kterou si mohou pořídit od 24. ledna do 30. dubna 2014 se slevou 50 procent. Měsíčně tak zákazník zaplatí pouze 499 korun,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu a dodává: „Vyslyšeli jsme také přání našich zákazníků a navyšujeme všem automaticky objem dat u oblíbeného tarifu Red do sítě (resp. Red do sítě pro partnera, Red do sítě pro studenty, Připojení pro mobil standard) ze 150 na 250 MB měsíčně.“

S Mobilním připojením Turbo Vodafone představuje také tzv. Smart FUP. Díky němu budou moci zákazníci surfovat po webu stejnou rychlostí i po vyčerpání limitu 20 GB. Na 64 kbit/s se zpomalí pouze sdílení velkých souborů a streamovaný obsah. Standardní Fair User Policy (FUP) zpomalují po dosažení limitu všechny služby internetu. 

Služby internetu, které Smart FUP zpomaluje:

  • sdílení velkých souborů, například pomocí služeb Dropbox, Google Drive, iCloud nebo SkyDrive,
  • streaming, například YouTube, Stream.cz a online rádia.

Ke zpomalení dojde po dosažení hranice 20 GB. Všechny ostatní služby internetu, jako například prohlížení webových stránek, posílání emailů, Facebook nebo hraní online her zůstávají zcela neomezené po celou dobu používání tarifu.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone věnuje reklamní prostor neziskovému sektoru

Portfolio měsíčních datových tarifů od 24. ledna:

Datové tarify Objem dat Standardní cena Promo nabídka
Připojení pro mobil standard 250 MB 178 Kč
Mobilní připojení 500 MB 500 MB 249 Kč 89 Kč
Mobilní připojení 1,5 GB 1,5 GB 399 Kč  
Mobilní připojení 4 GB 4 GB 519 Kč 259 Kč
Mobilní připojení Turbo* neomezené surfování 999 Kč 499 Kč

*Tarif Mobilní připojení Turbo lze pořídit do 30. dubna 2014

Tarify Připojení na den, Připojení na 2 dny, Připojení na týden a Flexidata zůstávají v nabídce beze změny.

Promo nabídka k uvedeným měsíčním datovým tarifům:

  • pořídit si ji mohou noví i stávající, firemní i nefiremní zákazníci od 24. ledna
  • podmínkou je uzavření smlouvy na 2 roky
  • sleva 2 000 korun na tablety Samsung Galaxy Tab 3 10.1 a Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition při uzavření smlouvy na 2 roky s minimálním měsíčním plněním 490 korun
  • možnost získat k datové SIM kartě a tarifu Mobilní připojení Turbo USB modem (Vodafone K5150) za zvýhodněnou cenu 77 Kč
  • platnost slevy je do odvolání (tarif Mobilní připojení Turbo lze pořídit do 30. dubna 2014)

O Turbo Internetu

Turbo Internet je rychlý mobilní internet, který běží na technologiích 3G a LTE na frekvenci 900 MHz. Turbo internet mohou využít všichni zákazníci, kteří používají jakékoliv datové služby Vodafonu, vlastní LTE SIM kartu a zařízení podporující LTE na frekvenci 900 MHz, 3G a 2G. Dosažitelné rychlosti přenosu dat v této síti jsou srovnatelné se systémem 3G (HSPA+) a umožňují pohodlné využití internetu. V průběhu testování bylo dosaženo reálné rychlosti přesahující 15 Mbit/s.

Rozšířená technologie LTE umožní zákazníkům díky funkci CS FallBack využívat nejenom datové služby, ale také hlas a SMS. Díky tomu mohou LTE služby na frekvenci 900 MHz využít zákazníci nejen v modemech, tabletech, noteboocích, ale i s chytrými telefony, které podporují LTE na zmiňované frekvenci. Většina nových chytrých zařízení podporuje LTE v pásmech 800, 900, 1800, 2100, 2600 MHz a současně 2G a 3G, čímž je zajištěno jejich dlouhodobé využití. Jako příklad vhodných zařízení dostupných v prodejnách můžeme uvést chytré telefony HTC Desire 601, Nokia Lumia 925, Samsung Galaxy Express 2, Samsung Galaxy Note 3, LG G2, Samsung Galaxy S4 LTE-A, Samsung Galaxy S4 mini, Sony Xperia Z, tablety Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition a USB modem Vodafone K5150.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone nabízí výhodnou předplacenou datovou sadu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
StarTEL plní přání svých zákazníků, má nový levný tarif

Českobudějovický virtuál StarTEL si nechal udělat průzkum a zjistil, že jeho zákazníci s domácím internetem chtějí tarif s měsíčním paušálem...

Zavřít