BŘEZEN U T-MOBILE VE ZNAMENÍ SPORTU

BŘEZEN U T-MOBILE VE ZNAMENÍ SPORTU

Aplikace Endomondo ve verzi Premium pro zákazníky operátora na rok zdarma
Další výhody pro klienty: mobily HTC se slevou 1 000 Kč a 20% sleva v Hervis  
Výzva T-Mobile: Pro dobrou věc aneb Jeden milion Kč pro handicapované děti

Březnová nabídka T-Mobile se ponese ve sportovním duchu. Operátor svým zákazníkům poskytne „trenéra do kapsy“, respektive Premium verzi známé sportovní aplikace Endomondo na rok zdarma. Klienti si při prodloužení smlouvy budou také moci koupit jeden ze dvou vybraných modelů telefonů HTC o 1 000 Kč levněji. Zákazníky, kteří si půjdou pořídit sportovní vybavení do některé z prodejen Hervis, pak jistě potěší 20% sleva.

„V březnu chceme žít sportem a naši zákazníci z toho opět budou mít něco navíc,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro segment domácností, a dodává: „Aplikace ke hrám v Soči, které si stáhlo téměř 300 tisíc lidí, měly zákazníkům usnadnit fandění. Teď je chceme motivovat k tomu, aby s využitím chytrého telefonu s mobilním internetem sami udělali něco pro své zdraví.“

Operátor nezapomíná ani na ty, kteří potřebují naši pomoc. Připravil proto výzvu s názvem T-Mobile: Pro dobrou věc. Když v jejím rámci zákazníci a zaměstnanci operátora s aplikací Endomondo ujdou, uběhnou nebo jinak vysportují dohromady aspoň jeden milion kilometrů, T-Mobile věnuje handicapovaným a znevýhodněným dětem jeden milion korun na podporu jejich sportovních aktivit.

Zákazníci T-Mobile získají během března na webové adrese www.t-mobile.cz/nasim unikátní klíč pro aktivaci Premium verze aplikace Endomondo. Tato verze běžně stojí 689 Kč pro operační systém Android a 26,99 EUR pro iOS, klienti operátora ji však budou moci využívat jeden rok zdarma. Endomondo patří s více než 20 miliony uživatelů po celém světě mezi nejúspěšnější sportovní aplikace (v ČR si ji dosud stáhlo přibližně 200 tisíc lidí). Tento ideální „trenér do kapsy“ nabízí řadu užitečných funkcí: například zaznamená čas, rychlost, vzdálenost, trasu na mapě či spálené kalorie při tréninku, připravuje individuální tréninkový plán, vede tréninkový deník včetně statistik a podrobných analýz nebo umožňuje porovnání s ostatními sportovci v rámci celosvětové sociální sítě.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile vyhlašuje Rozjezdy pro začínající podnikatele

Zákazníci si navíc budou moci aplikaci Endomondo (a nejen ji) stáhnout do nového chytrého telefonu. I v březnu totiž bude T-Mobile nabízet telefony se slevou, tentokrát se jedná o značku HTC. Modely HTC One a HTC Desire 500 bude možné získat o 1 000 Kč levněji při prodloužení smlouvy na libovolný tarif na všech prodejnách i v e-shopu. Při návštěvě některé z prodejen řetězce Hervis v průběhu třetího měsíce roku pak mohou klienti v rámci programu Našim pro radost využít další výhody, a to 20% slevy na nákup libovolného sportovního vybavení.

Bližší informace o březnové nabídce T-Mobile včetně návodů, jak výhody získat, najdete od 1. března 2014 na www.t-mobile.cz/nasim.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobilní operátor CENTROPOL zlevňuje, konkuruje i předplaceným kartám

Virtuální mobilní operátor CENTROPOL od 1. února snížil ceny všech tarifů bez závazku na úroveň těch výhodnějších, tedy se závazkem....

Zavřít