S VIRTUÁLEM MOBIL.CZ LZE VOLAT ZA 1.90 KČ

Virtuální operátor MOBIL.CZ, který je se 115000 zákazníky dvojkou mezi českými virtuály, svým zákazníkům dále zvýhodňuje podmínky volání. Nově spuštěný balíček Třicítka, který je zákazníkům k dispozici od 24. března, nabízí 30 minut volání do všech sítí v ČR za 57 Kč, což představuje minutovou sazbu 1,90 Kč. Takto zakoupené minuty lze využít 30 dnů od zakoupení balíčku. „Jsme rádi, že jsme schopni uspokojit poptávku zákazníků po nižší sazbě za volání a zároveň tak učinit jednodu še a transparentně. Nevážeme sazbu na nutnost vysoké útraty za dobití, ani nenutíme zákazníka počítat výslednou cenu z dražší základní ceny a různých operací s bonusovým kreditem přidělovaným za dobití,“ vysvětluje Jaroslav Kábele, ředitel New Business Development. „Věříme, že nový balíček bude pro současné i nové zákazníky lákavý,“ řekl Pavel Henke, ředitel velkoobchodních vztahů T-Mobile Czech Republic, který pro MOBIL.CZ dodává technologické řešení. „Společně s partnerem z MAFRA sázíme na jednoduchost a účelnost.“ Jedinečnou výhodou MOBIL.CZ i nadále zůstává připojení k mobilnímu internetu zdarma, jeho služby tak s oblibou využívají uživatelé předplacených služeb, kteří chtějí svůj chytrý telefon využívat naplno. Základní cena hovorů u operátora MOBIL.CZ je 2,20 Kč. Hlavním distribučním kanálem MOBIL.CZ jsou trafiky a internetové stránky www.mobil.cz.

 

Mohlo by Vás zajímat:  Startuje MOBIL.CZ – první virtuální operátor s mobil ním internetem zdarma

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Informace k internetové samoobsluze

omlouváme se potíže způsobené absencí samoobsluhy, ale jak jsme již dříve naznačovali, tak na této aplikaci pro Vás intenzívně pracujeme....

Zavřít