ZÁKAZNÍCI T-MOBILE SI BUDOU MOCI POJISTIT SVÁ MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

T-Mobile Pro jistotu: pojištění nových zařízení zakoupených u operátora
Vysoké krytí rizika poškození/ zničení přístroje a krádeže
Nulová spoluúčast, vše na jedné faktuře, možnost rozložení platby v čase
T-Mobile nabídne svým klientům takovou službu jako jediný český operátor  

T-Mobile spustí 1. dubna 2014 vlastní nabídku pojištění přístrojů nově zakoupených v jeho prodejní síti. Novinka s názvem T-Mobile Pro jistotu se vztahuje na zničení, poškození a krádež a hradí se měsíčně v rámci pravidelného Vyúčtování služeb. Současně s ní spouští operátor další, doplňkovou službu: T-Mobile Pro jistotu splácení, která jeho klientům umožní pojistit svou schopnost splácení. T-Mobile bude prvním českým telekomunikačním operátorem, který takové služby svým zákazníkům nabídne.

„Chytré telefony a tablety představují více než 80 % zařízení zakoupených v naší prodejní síti. Zákazníci si díky možnosti rozložení plateb do měsíčních splátek ve větší míře kupují dražší přístroje,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro segment domácností, a dodává: „O dražší zařízení se lidé logicky více bojí. Díky naší nové nabídce je nyní budou moci využívat bez obav z jejich poškození, zničení či odcizení.“

Pojištění T-Mobile Pro jistotu bude dostupné ke všem zařízením zakoupeným v prodejní síti operátora – ať už si jej zákazník pořizuje za plnou cenu, nebo na splátky. Klienti si tuto službu budou moci sjednat na 6, 12 nebo 24 měsíců a úhrada bude jednoduchá a přehledná ve formě měsíčních plateb v rámci pravidelného vyúčtování.

Pojištění se týká poškození či zničení lidmi (včetně neúmyslného poškození či zničení majitelem zařízení) nebo fyzikálními faktory (vlhkost, voda, elektřina) a krádeží. Jednoznačnou výhodou je  nulová spoluúčast klientů. V rámci sjednané doby má zákazník nárok na neomezené množství oprav a až dvě kompletní výměny zařízení. Navíc pojištění nezaniká ani totální škodou, ale pokračuje dále i po výměně přístroje.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile vylepšuje Twist Surf+
Cena zřízení (s DPH) Měsíční platba T-Mobile Pro jistotu (s DPH)
0 – 4 000 Kč 49 Kč
4 000 – 7 000 Kč 99 Kč
7 001 – 10 000 Kč 149 Kč
Nad 10 000 Kč 199 Kč

Další, doplňková služba T-Mobile Pro jistotu splácení pokrývá riziko pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, hospitalizace a rekonvalescence, které jsou spojené s výpadkem příjmů. Je dostupná všem klientům ve věku 18–65 let, kteří nepobírají starobní či invalidní důchod a nejsou v pracovní neschopnosti, v pravidelné lékařské péči nebo pod lékařským dohledem. I v tomto případě hradí zákazník cenu formou měsíčních plateb ve svém vyúčtování a službu může kdykoliv aktivovat nebo zrušit.

Operátor nabízí T-Mobile Pro jistotu ve spolupráci se společnostmi BNP Paribas Cardif Pojišťovna a.s. a Respect a.s. Více informací najdete od 1. dubna na www.tmobile.cz/pojisteni.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Přejdi k nám a získej párty soudeček piva

Nejste spokojeni se současným poskytovatelem Internetu ? Změnte ho! Vše zařídíme za Vás a ještě Vám dáme párty soudek pivečka...

Zavřít