DOSTANEŠ PĚTKU? ANEB SAMSUNG S5 JE TU!

Soutěž o 5 telefonů Samsung S5 s chytrými fitness hodinkami Gear Fit
Hraje se v pěti městech: v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Plzni
Navíc sleva 5 000 Kč na prvních 300 přístrojů ke smlouvě na dobu určitou 

Společnost T-Mobile zahájí prodej novinky Samsung GALAXY S5 soutěží o pět kousků tohoto modelu v pěti různých městech po celé republice. V Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Plzni tak vždy zaplesá srdce jednoho šťastlivce. Fanoušky jistě potěší i lákavá sleva ve výši 5 000 Kč na prvních 300 S5 při uzavření dvou či tříleté smlouvy na mobilní hlasový či datový tarif.

„Naši zákazníci si soutěže o technologické novinky velmi oblíbili, s příchodem Samsungu S5 jsme tak pro ně opět připravili něco zábavného. Tentokrát jsme se soustředili na to, aby příležitost dostali naši fanoušci i v dalších městech,
a aby telefon získali rychle – ještě týž den,“ říká Jan Stanko, ředitel marketingové komunikace T-Mobile.

Soutěž

Hra odstartuje v den zahájení prodeje – v pátek 11. dubna v 13.00 hodin uveřejněním první indicie na speciální hrací microsite www.dostanespetku.cz. Zákazníci bydlící v okolí soutěžních měst mohou informace najít i na Facebooku T-Mobile. Mechanika soutěže bude velice jednoduchá – díky postupně zveřejňovaným indiciím vypátrat během jediného odpoledne telefon v pěti různých městech po celé republice. Soutěžící v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Plzni tak mohou tuto horkou novinku mít doma ještě před víkendem.

Soutěž bude doslova detektivní – telefon totiž nebude uschován ve skrýši, jak by mnozí očekávali, naopak se bude drobně pohybovat díky osobě, u které bude ukryt. Nápovědy budou souviset s místní lokalitou a telefonem samotným. Jednou z indicií je, že osoba přechovávající tuto horkou novinku má růžovou tkaničku. Kdo první tohoto člověka ve finále najde, získá Samsung GALAXY S5 zcela zdarma, a to včetně chytrého fitness náramku Gear Fit v hodnotě téměř pěti tisíc korun. Ten ocení především sportovci – náramek totiž slouží nejen jako hodinky a headset, ale poradí si i s monitorováním tělesného stavu. Baterie vydrží  v pohotovostním režimu zhruba čtyři dny, telefon je s náramkem propojen přes  Bluetooth.

Mohlo by Vás zajímat:  ROZJEZDEM ROKU 2013 JE SPORTCENTRAL OD ROMANA STERLYHO

Sleva 5 000 Kč

Na své si ale přijdou i ti, kteří nejsou příznivci soutěží. Prvních 300 zájemců získá v den zahájení prodeje velmi zajímavou slevu ve výši 5 000 Kč v případě, že přístroj zakoupí k jakémukoli mobilnímu hlasovému či datovému tarifu u smluv na dva nebo tři roky.  Za telefon tak v pátek 11. dubna zaplatí 13 499 Kč (cena včetně DPH). Rovných 200 ks se rozdělí mezi Značkové prodejny T-Mobile v Praze na Národní třídě, v Brně na náměstí Svobody, v Ostravě v OC Nová Karolína, v Plzni v OC Borské pole a v Českých Budějovicích v Igy Centru. Aby se ke slevě férově dostali i obyvatelé dalších měst, 100 kusů bude k dispozici na eShopu.

Samsung GALAXY S5 je nástupce mezi zákazníky oblíbeného modelu S4 s operačním systémem Android 4.4. Přináší například vyšší výkon, 16Mpx fotoaparát s automatickým zaostřováním, vyspělejší design, odolnost vůči prachu a vodě, nové funkce, Super AMOLED displej s úhlopříčkou 5,1 palců a rozlišením Full HD. Nechybí čtyřjádrový procesor Snapdragon 801, o vysoký výkon v graficky náročných hrách se stará jednotka Adreno 330.

Vícejiž brzy na www.dostanespetku.cz.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Představujeme nejlevnější neomezené mobilní tarify

Revulce právě teď a tady! FAYN od dnešního dne doplnil své tři stávající mobilní tarify zaměřené na méně volající uživatele,...

Zavřít