EVROPSKÁ KOMISE SCHVÁLILA AKVIZICI GTS CENTRAL EUROPE SKUPINOU DEUTSCHE TELEKOM

Akvizice GTS skupinou DT schválena
Doplnění celoevropské sítě DT tam, kde dosud převládalo zaměření na  mobilní služby
Posílení pozice DT v mezinárodním B2B segmentu

Bonn/Brusel/Varšava, 15. dubna 2014 – Deutsche Telekom dnes/včera obdržel konečný souhlas Evropské komise s převzetím GTS Central Europe („GTS”). Akvizice byla oznámena v listopadu 2013 a nyní byla bezpodmínečně schválena. Transakce bude uzavřena v nejbližších týdnech.

„Jsme potěšeni, že nyní můžeme transakci uzavřít a začít s integrací GTS: Tento krok skvěle zapadá do naší strategie vybudování celoevropské sítě a posiluje naši pozici v segment firem a nadnárodních klientů. Navíc nám umožní nabízet konkurenceschopné, vysoce kvalitní služby našim velkoobchodním partnerům,“ podotkla Claudia Nemat, členka představenstva pro Evropu a Technologie Deutsche Telekom.

„Toto rozhodnutí zbavilo naše zákazníky i zaměstnance jakékoli nejistoty, kterou mohli pociťovat. Pochopitelně budeme v následujících týdnech informovat o dalším postupu ve věci integrace. Jsme si naprosto jistí, že toto spojení mít užitek všechny zainteresované strany,“ řekl Danny Bottoms, generální ředitel GTS.

GTS je jedním z předních poskytovatelů, na infrastruktuře založených, telekomunikačních služeb ve střední a východní Evropě. Společnost má rozsáhlou síť, infrastrukturu datových center a silné portfolio služeb zaměřených na firemní klientelu. V roce 2013 měla GTS tržby ve výši 337 milionů eur; ukazatel  EBITDA dosáhl 88 milionů eur s pro forma vyloučením slovenských aktiv. Zmíněná aktiva zůstanou podle podmínek transakce v majetku prodávajících.

Mohlo by Vás zajímat:  VÁNOCE U T-MOBILE: DEEZER, VOYO A ZAŘÍZENÍ NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Kombinace pevného internetu a volání se ještě více vyplatí!

Společnost City Mobile s.r.o. vylepšuje nabídku kombinace více služeb. Doposud bylo možné získat jako bonus při kombinaci DSL a Mobilního...

Zavřít