Kombinace pevného internetu a volání se ještě více vyplatí!

Společnost City Mobile s.r.o. vylepšuje nabídku kombinace více služeb. Doposud bylo možné získat jako bonus při kombinaci DSL a Mobilního volání tarif Sekundovka za měsíční paušál 1,- Kč nebo 50 % sleva na tarif City MINI (cena 49,50 Kč / měsíc).
Od 6.4.2014 však dochází k příjemným změnám, kdy je poskytována sleva na VŠECHNY tarify z nabídky City ve formě 50 Kč za každý měsíc využívání kombinace obou služeb. Tarif Sekundovka je nadále možné získat za symbolickou 1,- Kč měsíčně.

Cenová nabídka pevného internetu

Podmínky pro získání slevy 50 Kč u tarifů CITY:
– sleva bude poskytnuta, pokud si současně pořídíte MOBILNÍ VOLÁNÍ a PEVNÝ INTERNET od City Mobile.
– sleva se vyplácí po dodržení min. 12 měsíčního závazku a to v částce 50 Kč za každý měsíc ve formě převodu částky na další období.
– nabídky mohou využít i stávající zákazníci nevyužívající žádnou z akcí při dodržení min. 12 měsíční kombinace obou služeb
– pokud dojde k přerušení jedné ze služeb, zákazník ztrácí nárok na poskytnutí slevy
– sleva je poskytována na celé období kombinace obou služeb
– NELZE kombinovat s jinými akčními nabídkami a slevami na tarify (pokud není uvedeno jinak)

Mohlo by Vás zajímat:  Společnost City Mobile s.r.o. rozšiřuje svou nabídku o DSL

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Společnost City Mobile s.r.o. rozšiřuje svou nabídku o DSL

Telekomunikační společnost, která vstoupila na trh virtuálních operátorů začátkem roku 2014 a již od samotného začátku avizovala rozšíření své nabídky...

Zavřít