NETBOX spouští HBO GO pro internetové zákazníky a přidává živý stream HBO

Telekomunikační operátor SMART Comp. a.s., provozující síť NETBOX, rozšiřuje podporu pro aplikaci HBO GO. Tu si nově od 1. dubna 2014 budou moci objednat i zákazníci, kteří mají od NETBOXU aktivovaný jen internet a nejsou stávajícími předplatiteli HBO kanálů. Současně s tímto rozšířením bude v aplikaci HBO GO zpřístupněno i živé vysílání kanálu HBO.

Přesně rok poté, co NETBOX spustil jako první telekomunikační operátor v ČR aplikaci HBO GO svým televizním zákazníkům, dochází k dalšímu rozvoji této služby. Nově si přístup k filmové videotéce HBO GO budou moci objednat i zákazníci, kteří mají od NETBOXU jen internetové připojení. Za přístup k HBO GO zaplatí zákazníci NETBOXU 250 Kč měsíčně.

,,Jsme rádi, že ve spolupráci s HBO Europe s.r.o. můžeme jako jedni z prvních ve Střední Evropě zpřístupnit portál HBO GO i zákazníkům, kteří doposud k HBO obsahu neměli přístup. Navíc, díky tomu, že součástí portálu bude nově i živé vysílání kanálu HBO, budou mít naši zákazníci svůj oblíbený obsah z databáze HBO kdekoliv se budou nacházet,“ vysvětluje za NETBOX David Otoupalík, ředitel marketingu a péče o zákazníky.

Společně s podporou HBO GO se u NETBOXU mění též hlavní HBO balíček, který si mohou objednat předplatitelé NETBOX Televize. Také on bude stát 250 Kč a obsahuje celkem 6 složek: HBO, HBO 2, HBO HD, HBO Comedy a přístup k filmotéce HBO OnDemand (přístup přes set-top box) a HBO GO (přístup přes PC, tablety a mobily).

Velkým lákadlem, proč HBO GO vyzkoušet, může být 4. řada oblíbeného seriálu Hra o trůny z produkce HBO, která láká na celosvětovou premiéru. Kultovní seriál Hra o trůny s unikátními triky, jež vypráví o věčném zápasu dobra se zlem, získal Zlatý glóbus, Cenu Emmy a několik dalších prestižních ocenění za televizní tvorbu. V Česku startuje 7. dubna 2014 a sledovat jej můžete výhradně na kanálech HBO.

Mohlo by Vás zajímat:  NETBOX a AIM spouští mobilní služby, které si přáli jejich zákazníci

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]