NETBOX spouští HBO GO pro internetové zákazníky a přidává živý stream HBO

Telekomunikační operátor SMART Comp. a.s., provozující síť NETBOX, rozšiřuje podporu pro aplikaci HBO GO. Tu si nově od 1. dubna 2014 budou moci objednat i zákazníci, kteří mají od NETBOXU aktivovaný jen internet a nejsou stávajícími předplatiteli HBO kanálů. Současně s tímto rozšířením bude v aplikaci HBO GO zpřístupněno i živé vysílání kanálu HBO.

Přesně rok poté, co NETBOX spustil jako první telekomunikační operátor v ČR aplikaci HBO GO svým televizním zákazníkům, dochází k dalšímu rozvoji této služby. Nově si přístup k filmové videotéce HBO GO budou moci objednat i zákazníci, kteří mají od NETBOXU jen internetové připojení. Za přístup k HBO GO zaplatí zákazníci NETBOXU 250 Kč měsíčně.

,,Jsme rádi, že ve spolupráci s HBO Europe s.r.o. můžeme jako jedni z prvních ve Střední Evropě zpřístupnit portál HBO GO i zákazníkům, kteří doposud k HBO obsahu neměli přístup. Navíc, díky tomu, že součástí portálu bude nově i živé vysílání kanálu HBO, budou mít naši zákazníci svůj oblíbený obsah z databáze HBO kdekoliv se budou nacházet,“ vysvětluje za NETBOX David Otoupalík, ředitel marketingu a péče o zákazníky.

Společně s podporou HBO GO se u NETBOXU mění též hlavní HBO balíček, který si mohou objednat předplatitelé NETBOX Televize. Také on bude stát 250 Kč a obsahuje celkem 6 složek: HBO, HBO 2, HBO HD, HBO Comedy a přístup k filmotéce HBO OnDemand (přístup přes set-top box) a HBO GO (přístup přes PC, tablety a mobily).

Velkým lákadlem, proč HBO GO vyzkoušet, může být 4. řada oblíbeného seriálu Hra o trůny z produkce HBO, která láká na celosvětovou premiéru. Kultovní seriál Hra o trůny s unikátními triky, jež vypráví o věčném zápasu dobra se zlem, získal Zlatý glóbus, Cenu Emmy a několik dalších prestižních ocenění za televizní tvorbu. V Česku startuje 7. dubna 2014 a sledovat jej můžete výhradně na kanálech HBO.

Mohlo by Vás zajímat:  NETBOX a AIM mění televizní zábavu. Zákazníci si sami vyberou, co a kde chtějí sledovat

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
EVROPSKÁ KOMISE SCHVÁLILA AKVIZICI GTS CENTRAL EUROPE SKUPINOU DEUTSCHE TELEKOM

Akvizice GTS skupinou DT schválena Doplnění celoevropské sítě DT tam, kde dosud převládalo zaměření na  mobilní služby Posílení pozice DT...

Zavřít