Legendární tarif „Odepiš“ dostane desetkrát více volných minut

Vodafone navýší stávajícím zákazníkům využívajícím tarif „Odepiš“ desetinásobně počet volných minut na volání do vlastní sítě, zatímco cena tarifu se zvýší jen čtyřnásobně. Zákazníci tak budou mít nově k dispozici 400 minut za cenu 49 korun. „Odepiš“ patří k nejstarším tarifům Vodafonu, už ho není možné nově aktivovat a používají ho výhradně nejvěrnější zákazníci.

„Tarif „Odepiš“ si už nemůže pořídit žádný nový zákazník, jen tak se může stát skutečnou odměnou pro ty, kteří jsou s námi od samotného začátku. Díky navýšení objemu volných minut na volání do sítě Vodafone vyjde naše nejvěrnější zákazníky minuta volání jen na 12 haléřů, což dělá z „Odepiš“ nejatraktivnější tarif na volání na trhu,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky. 

Nabídka platí pouze pro stávající zákazníky využívající tarif „Odepiš“ se 40 volnými minutami. Nově jej pořídit nelze. Ceny za SMS, volání do ostatních sítí a volání do sítě Vodafone po vyčerpání 400 minut zůstávají stejné. 

Zákazníkům se nový tarif aktivuje od 20. června vždy k nejbližšímu zúčtovacímu období.

Pokud zákazník nebude chtít za nových podmínek tarif využívat, nemusí ho nutně vypovědět, ale může tarif převést na jiného uživatele.

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat:  Novým viceprezidentem pro nefiremní zákazníky Vodafonu je Petr Dvořák

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica se přejmenuje na O2 Czech Republic 21. června

Řádná valná hromada společnosti Telefónica Czech Republic, a.s., která se uskutečnila 19. května 2014, schválila změnu názvu společnosti na O2...

Zavřít