NETBOX a AIM mění televizní zábavu. Zákazníci si sami vyberou, co a kde chtějí sledovat

Zcela nový přístup k televizní zábavě přináší od dubna operátoři NETBOX a AIM. Nově si zákazníci těchto společností mohou každý měsíc sami vybrat, které kanály a pořady chtějí sledovat. Na výběr přitom mají z více než 150 kanálů, za které by jinak zaplatili vysoké částky. Základní televizní nabídka přitom začíná na 250 Kč vč. pronájmu HD set-top boxu. Vybrané kanály lze navíc sledovat i na mobilu nebo tabletu, k dispozici jsou aplikace pro iOS a Android, které umožňují i vzdálené ovládání domácích set-top boxů.

NETBOX i AIM společně představují úplně nový koncept digitální televize, který zákazníkům dává maximální možnost výběru, přičemž cena služby se téměř nemění. Zákazník si aktivuje jeden z tarifů, TV Menší za 250 Kč nebo TV Větší za 450 Kč a za tuto cenu získává přístup k 60, respektive ke 130 kanálům, za které by u konkurence zaplatil výrazně vyšší částku (v ceně je bezplatná zápůjčka HD set-top boxu).

,,Každý zákazník si vybere svou vlastní programovou skladbu, kterou může každý měsíc bezplatně měnit, podle nálady nebo požadavků dalších členů rodiny,“ vysvětluje Ing. Aleš Padrta, generální ředitel společnosti SMART Comp. a.s. ,,Když chci sledovat sport, navolím si více sportovních kanálů, například na úkor hudby, která mě daný měsíc nezajímá. A přitom platím stále jednu cenu a nemusím si objednávat žádné balíčky navíc,“ zdůrazňuje výhody nových tarifů Aleš Padrta.

Každý z tarifů navíc obsahuje základní skladbu kanálů, která je k dispozici všem zákazníkům sítě NETBOX a je k dispozici pro přehrání na mobilních zařízeních s iOS nebo Android. ,,Služba se jmenuje Moje televize a zákazník může po její aktivaci tyto kanály sledovat na svých chytrých zařízeních, kdekoliv v rámci sítě NETBOX,“ vysvětluje novou funkci Aleš Padrta. ,,Abychom zákazníky co nejvíce potěšili, od dubna jsme též výrazně zlepšili funkci time-shift, která umožňuje spustit pořady z minulosti. U NETBOXU i AIMU, až 48 hodin do minulosti, jak na set-top boxu, tak i v mobilu nebo tabletu.“ Tuto funkci si zákazníci mohou v dubnu aktivovat na 1 měsíc zdarma v rámci promo akce.

Mohlo by Vás zajímat:  NETBOX a AIM spouští mobilní služby, které si přáli jejich zákazníci

Nové tarify jsou též výrazně jednodušší a odstraňují širokou nabídku tematických televizí, které nabízejí konkurenční poskytovatelé. ,,Pokud našim zákazníkům nebude stačit výběr základních kanálů, může si aktivovat například Navíc kanál za jednotnou cenu 35 Kč nebo Navíc 5 za 150 Kč. Zákazníci mohou využít další nové funkce, kterou známe ze zahraničí jako ala-carte. Zaplatí jen ten kanál, který chtějí,“ vysvětluje další novinky Martin Havrda z AIM.

V ceně všech tarifů je nově též videorekordér s 10 hodinami záznamu, který lze rozšířit až na 100 hodin. ,,Nahrávky lze aktivovat vzdáleně přes mobilní aplikace, několik dní dopředu nebo  až 48 hodin zpětně. Následně jsou k dispozici jak v televizi, tak na mobilu nebo v tabletu,“ dodává Havrda.

Cílem nových televizních tarifů je zjednodušit zákazníkům orientaci ve složitých nabídkách různých televizních tarifů a skladeb. Nově si zákazník skladbu vybere sám, pokud mu nebude vyhovovat, jednoduše si ji zdarma přepne na jinou.

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica Czech Republic oznamuje návrh dividendy za rok 2013

Společnost Telefónica Czech Republic oznamuje záměr představenstva předložit valné hromadě společnosti návrh usnesení schvalujícího výplatu dividendy za rok 2013 ve...

Zavřít