O2 přichází s unikátní službou O2TV Go. Umožní sledovat televizní vysílání kdykoli a kdekoli

Sledovat televizi v počítači, tabletu nebo mobilu už nebude žádný problém. Díky aplikaci O2TV Go se můžete dívat na váš oblíbený pořad kdykoli a kdekoli. Stačí jen být online.

O2 představí jako první na českém trhu řešení, které umožní sledovat živé televizní vysílání i na přenosných zařízeních. Aplikaci O2TV Go si může na své zařízení bezplatně stáhnout kdokoli. Běžným uživatelům umožní přístup k přehlednému televiznímu programu nebo O2 Videotéce s více než 1000 filmy všech žánrů.

Největší výhodu ovšem aplikace přinese majitelům digitální televize O2TV. Těm totiž zpřístupní živé televizní vysílání, a to až na čtyřech různých zařízeních. Na svých tabletech nebo mobilních telefonech nebudou zákazníci ochuzeni ani o oblíbené funkce Zpětné zhlédnutí a Vzdálené nahrávání. Součástí „multidevice“ rodiny bude také webová stránka www.o2tv.cz, která umožní zákazníkům sledovat živé vysílání v PC nebo notebooku.

.

„O2TV Go ukončí boj o televizní ovladač v českých domácnostech! Každý člen rodiny si teď bude moct sám vybrat, kdy a kde bude co sledovat,“ říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností, a dodává: „Věřím, že do konce roku bude mít aplikace přes 400 tisíc stažení.“

V O2TV Go bude k dispozici 20 kanálů (ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT24, ČT Sport, ČT :D, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Prima Cool, Prima Love, Óčko, TA3, CNN, BBC, Fashion TV, SlovakSport.TV2, Nickleodeon, FilmBox). Jejich seznam i počet se mohou průběžně měnit.

„Službu O2TV Go spustíme v průběhu května a až do konce září bude díky akční nabídce dostupná všem zákazníkům zdarma. Majitelé O2TV tak mohou sledovat živé vysílání a užívat si funkce Zpětné zhlédnutí bezplatně hned na několika zařízeních,“ doplňuje Duroň.

Majitelé mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy Android od verze 4.0 nebo iOS od verze 7.0 si mohou aplikaci O2TV Go stáhnout od 15. května, resp. 31. května. Verze pro Windows Phone O2 v současné době připravuje.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 v prvním pololetí 2019: Růst ve fixních službách díky internetu do domácností i firem a pokračujícímu úspěchu O2 TV

O O2TV

Zákazníci, kteří chtějí využívat všech výhod spojených se službou O2TV Go, musí být uživateli digitální televize O2TV. Její cena začíná už na 151 korunách měsíčně (pro zákazníky již využívající Internet na doma od O2) a k základnímu balíčku O2TV Flexi se 43 televizními programy dostanou zákazníci navíc tematické programy (sport, seriály, dokumenty, filmy, hudba, děti) dle vlastního výběru. Pro zákazníky, kteří si Internet od O2 ještě nepořídili, platí výhodná nabídka kombinující služby internetu a O2TV za 656 Kč měsíčně.

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Jaro táhne chataře a chalupáře z měst

Pražané míří do všech koutů republiky, Brňané se drží poblíž města ani na chalupě nejsme bez spojení Češi jsou národem...

Zavřít