T-MOBILE ZLEVNÍ VOLÁNÍ, ZPRÁVY A DATA V ZEMÍCH EU

Operátor sníží od 15. června ceny pro Zónu 1 tarifu T-Mobile Roaming
Roaming v zemích Evropské unie zlevní až o 53 %
Na léto se připravuje zajímavá nabídka z oblasti dat

Zákazníci T-Mobile se mohou těšit na další zlevnění roamingu v zemích EU. K 15. červnu 2014 operátor sníží ceny volání, SMS, MMS a dat v zemích Zóny 1 svého tarifu T-Mobile Roaming (viz tabulku). Na léto navíc pro své klienty připravuje atraktivní nabídku z oblasti dat.

Odchozí hovory ze zemí EU, Norska, Lichtenštejnska, Islandu a Andorry zlevní v polovině června o 16 %, příchozí hovory o 24 %, SMS o 20 % a MMS o 45 %. Nejvýrazněji se sníží cena dat – ze současných 14 Kč/MB na 6,63 Kč/MB, tedy o 53 %.

Zóna 1 Odchozí hovory    Příchozí hovory   SMS   MMS   Internet (Kč/MB)  
EU, Norsko, Lichtenštejnsko, Island, Andorra 6,29 1,66 1,98 6,63 6,63

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Příchozí hovory se u zóny 1 účtují po vteřinách (1+1), u odchozích hovorů prvních 30 vteřin a poté po vteřinách (30+1), data po 1 kB.

Operátor dále na léto chystá zajímavou nabídku roamingových datových balíčků. Zákazníci získají vyšší datové limity, navíc budou moci datovat po celém světě za ceny platné pro země EU. O podrobnostech této nabídky bude T-Mobile informovat později.

 

Mohlo by Vás zajímat:  Vánoční nabídka od T-Mobile bodovala

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
LAMA mobile rozšiřuje nabídku dotovaných telefonů

Operátor LAMA mobile pro své zákazníky připravil další jedinečnou nabídku. U prodejního partnera Space mobilní telefony mohou již od 11....

Zavřít