Květnové novinky – mobilní telefony, odměny

Společnost City Mobile s.r.o. neustále inovuje své služby a tak přichází i na konci měsíce května se spoustou novinek.

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA MOBILNÍCH TELEFONŮ

Kdokoliv si nově bude moci objednat nový mobilní telefon za zvýhodněnou cenu a to navíc s dopravou ZDARMA. A protože si vážíme i našich zákazníků, ti navíc dostanou ještě další slevu (dotaci) a tak si můžou pořídit mobilní telefon s ještě větší slevou oproti normálnímu prodeji. V eshopu si budou moci v následujících týdnech také zakoupit různá příslušenství a doplňky, tak aby měli vše na jednom místě :) Současnou nabídku mobilních telefonu už teď naleznete na adrese eshop.citymobile.cz.

A protože neustále sledujeme trendy, bude se nabídka rozrůstat o nové a nové zařízení, tak aby by byla uspokojená poptávka i po nových modelech. Díky tomu tak nebudete čekat na nový měsíc, tak jak je to doposud zvykem u mobilních operátorů.

Připravujeme také různé nárazové (několikadenní) akce, kdy budet možné získat mobilní telefon za ještě výhodnější cenu.

ODMĚNY ZA DOPORUČENÍ

A protože se rádi dělíme, nabízíme NOVĚ zákazníkům provizi za zprostředkování / zřízení nový služeb. Stačí se třeba zmínit svým kamarádům, známým a ti pokud uvedou VAŠE jméno nebo nám jej Vy napíšete, můžete získat zajímavou provizi. Tu Vám buď vyplatíme nebo částku použijeme na další období Vašich služeb. Více v sekci ODMĚNY

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Kombinace pevného internetu a volání se ještě více vyplatí!