Změny v představenstvu společnosti O2 Czech Republic a.s.

Dozorčí rada společnosti O2 Czech Republic přijala dne 23. června 2014 rezignaci Martina Beka z funkce člena představenstva.

Do uvolněné funkce člena představenstva dozorčí rada zvolila Tomáše Budníka, který od 1. 7. 2014 bude zároveň působit jako generální ředitel společnosti O2 Czech Republic.

Tomáš Budník vystudoval strojní fakultu VŠB TU v Ostravě. V oboru telekomunikací se pohybuje více než dvacet let – pracoval ve společnostech INEC, Český Telecom a GTS, kde působil na různých manažerských pozicích v oblasti prodeje, marketingu, péče o zákazníky a regulace. Ve své poslední roli v rámci GTS byl odpovědný za plánování, výstavbu, rozvoj a provoz telekomunikační sítě a poskytování služeb zákazníkům. Následně se v pozici generálního ředitele podílel na restrukturalizaci společnosti MobilKom, která provozovala síť U:fon. V roce 2011 přišel do skupiny PPF, kde nejprve zastával pozici ředitele IT ve společnosti Eldorado, a v roce 2013 vedl projekt čtvrtého mobilního operátora. Od dubna 2014 působí v O2 jako ředitel divize IT & Demand Management.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Druhá vlna Think Big odstartovala street artovým happeningem mladých výtvarníků a seniorů