Mobilní Internet ZDARMA: Dárek pro nové i stávající zákazníky

V tomto týdnu si můžete aktivovat balíček mobilního internetu na měsíc ZDARMA. Akce platí pro stávající zákazníky bez internetu i pro ty nové, kteří k nám v tomto období přejdou. Vyzkoušejte si online mobilitu i Vy!

Tato mimořádná nabídka platí pro všechny jednorázové aktivace 150MB měsíčního balíčku mobilního internetu provedené v období od 23. června do 29. června. Využít ji mohou všichni uživatelé tarifů PREMIUM, ULTRA, FAMILY, TOP a MEDIUM.

Co je to mobilní Internet?

Mobilní Internet najde uplatnění zejména v chytrých mobilních telefonech nebo tabletech. Na cestách tak můžete být vždy online a sdílet zážitky na Facebooku, řešit e-maily, nebo prohlížet webové stránky. Zejména v časech dovolených jde o neocenitelného pomocníka, který Vám na cestách doporučí nejbližší restauraci, půjčovnu lodí, nebo zajímavé muzeum. Že ještě nemáte chytrý mobil? Máme v nabídce výhodné ověřené modely (záložka Mobilní telefony).

Jak si aktivovat Internet ZDARMA?

Aktivovat 150MB balíček mobilního internetu můžete v zákaznické zóně muj.fayn.cz. Z hlavního menu zde vyberete položku Nastavení a následně v levém postranním menu položku Mobilní data. Pro konkrétní linku pak stisknete tlačítko Upravit. Následně u položky „Mobilní internet – 150MB…“ stisknete tlačítko Objednat. Aktivace následně chvíli trvá a přijde vám informační SMS o dokončení aktivace. Tímto postupem získáte jednorázově jeden měsíční 150MB balíček na měsíc zdarma.

Aktivace balíčku mobilního internetu v muj.fayn.cz

Jak si nastavit Internet v mobilu či tabletu?

Na stejném místě, kde jste si internetový balíček aktivovali, si můžete nechat poslat speciální SMS zprávu zdarma, která Vám automaticky vše potřebné v mobilu či tabletu nastaví. Konkrétně jde o volbu Konfigurace MMS a mobilního internetu. Případně si můžete přístroj nastavit sami podle našeho návodu na adrese http://www.fayn.cz/pece-a-podpora/navody-a-nastaveni/ hned v první záložce (kapitole).

Mohlo by Vás zajímat:  Přijmeme pracovníka zákaznického centra

Podrobné podmínky akce

Akce platí v období od 23. 6. 2014 12:00 do 29. 6. 2014 24:00. Balíček mobilního internetu pro ČR o velikosti 150 MB a platnosti jeden měsíc lze v tomto období objednat v zákaznické zóně za cenu 0 Kč. Balíček je jednorázový, po skončení měsíční lhůty nebude automaticky obnoven. Po vyčerpání 150 MB klesne rychlost internetu do konce období na 20 kb/s. Akce platí pro linky s tarify PREMIUM, ULTRA, FAMILY, TOP a MEDIUM. Pro každou linku můžete akce využít pouze jednou. Pokud jste již měli internetový balíček 150 MB aktivován před touto akcí, nelze této nabídky využít.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]