Revoluce po druhé – neomezené volání za 479 Kč!

Společnost City Mobile příchází na trh se zcela novými tarify, které přináší neomezené volání. Zákazníci si tak budou moci volat kamkoliv „neomezeně“ nebo mezi sebou zcela zdarma a navíc k tomu dostanou velký počet volných minut kamkoliv. Nové tarify jsou platné od 6.6.2014, ale objednat si je možné již nyní a tak si zajistit, že nabízené výhody neutečou. Změna přichází na základě požadavků zákazníků a statistických podkladů, kdy zákazníci volají čím dál více. Názvy tarifů zůstavají stejné, pouze je za nimi přidáno znaménko +, „neomezený“ tarif se pak jmenuje City CALL.

Jaké změny jsme si připravili?

Spousta zákazníků provolá spoustu minut i s naším nejmenším tarifem City MINI, tudíž jsme se ho rozhodli vylepšit, pojmenovali ho MINI+ a i když nyní stojí 159 Kč, za to ale obsahuje 100 minut, místo původních 60 a navíc NEOMEZENÉ volání v síti.

Sledováním statistik jsme zjistili, že zákazníci posílají čím dál méně SMS, za to ale více volají, proto tarif City STANDARD+ přichází s 200 minutami kamkoliv a NEOMEZENÝM voláním v síti. Tento tarif tak bude stát 229 Kč.

Zákazníkům u doposud největšího tarifu City MAX+ často vadilo, že mají malý FUP limit, a tak jsme odebrali SMSky, kterých podle statistik je odesláno pomálu, zato jsme přidali mobilní data a tak tarif nyní obsahuje 300 MB!  Navíc si opět můžete volat NEOMEZENĚ  v celé síti. Cena tarifu je 299 Kč.

Změnou také prošel tarif RODINA+, který nyní v základu obsahuje celkem 4 SIM karty (původně 3), dále sdílených 200 minut a 100 SMS. Tarifu tak sice ubylo 100 minut, které však zákazníci většinou provolají v rámci RODINY a tak náš nový tarif obsahuje NEOMEZENÉ volání v rámci celé RODINY. Cena i přesto zůstává stejná, tedy 449 Kč, za příplatek 50 Kč měsíčně může zákazník získat do tarifu ještě další SIM kartu.

Mohlo by Vás zajímat:  Květnové novinky – mobilní telefony, odměny

NEOMEZENÉ VOLÁNÍ ZA 479 Kč – ANO, ALE…

Posledním a velmi poptávaný tarifem je tarif s NEOMEZENÝM voláním. Ten jsme nazvali CITY CALL a obsahuje NEOMEZENÉ volání kamkoliv, dále jsme k němu přidali optimálních 200 SMS kamkoliv a celé to vyjde pouze na 479 Kč měsíčně!
Proč „ale“? Nebudeme nic skrývat a zakrývat, tarif je omezen 3000 minutami, což však pro většinu zákazníků představuje NEOMEZENO, po provolání těchto minut se tarif řídí standardními cenami.

A jak tedy nová podoba tarifů vypadá?

TARIF City CALL City MINI+ City Standard+ City MAX+ City RODINA+
Cena / měsíc 479,- Kč 159,- Kč 229,- Kč 299,- Kč 449,- Kč
Tarifikace 60+1 60+1 60+1 60+1 60+1
Počet SIM (ZDARMA) 1 1 1 1 až 4 (5**)
Volné minuty neomezeně* 100 minut 200 minut 100 minut 200 minut
Volné minuty v síti CITY (VPN) neomezeně neomezeně neomezeně neomezeně v rámci RODINY
Volné SMS 200 SMS 0 SMS 0 SMS 0 SMS 100 SMS
Volná data 0 MB 0 MB 0 MB 300 MB 0 MB

Některým zákazníkům se však naše nové tarify neomezeného volání nemusí líbit a tak zůstavají v nabídce i naše původní tarify MINI, STANDARD, MAX a RODINA

SEZÓNNÍ PEVNÝ INTERNET

I naše druhá služba – PEVNÝ INTERNET – prochází revolucí. Spousta zákazníků cestuje v letním i zimním obdobím na chaty, horské boudy, zahrádkářské kolonie. Pro ně jsme připravili SEZONNÍ pevný internet, který právě využijí díky krátkému závazku, který činí 4 až 12 měsíců. Ceny zůstávají stejné jako u klasického pevného internetu, s tím, že si pouze sami zvolí od kdy, do kdy bude internet do dané lokality pouštěn. Není tak potřeba platit za období, resp. měsíce, kdy daný rekreační objekt není využíván. Stačí mít pouze v místě telefonní přípojku. Více informací se nachází v sekci SEZONNÍ INTERNET

Mohlo by Vás zajímat:  City Mobile zavádí převod nevyužitých jednotek po dobu 3 měsíců

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zlevňujeme roaming v 1. zóně až o 50%

Pro všechny naše zákazníky od 1.7. zlevňujeme roaming. Nyní si v zahraničí mohou zákazníci GoMobil volat již téměř za tuzemské...

Zavřít