Změna místopředsedy představenstva společnosti O2 Czech Republic a.s.

Představenstvo společnosti O2 Czech Republic zvolilo svým místopředsedou Tomáše Budníka. Rozhodlo tak na základě odstoupení Martina Vlčka z této funkce. Martin Vlček zůstává nadále členem představenstva.

Tomáš Budník byl 23. června 2014 dozorčí radou společnosti jmenován do funkce člena představenstva a nahradil tak Martina Beka.

Tomáš Budník vystudoval strojní fakultu VŠB TU v Ostravě. V oboru telekomunikací se pohybuje více než dvacet let – pracoval ve společnostech INEC, Český Telecom a GTS, kde působil na různých manažerských pozicích v oblasti prodeje, marketingu, péče o zákazníky a regulace. Ve své poslední roli v rámci GTS byl odpovědný za plánování, výstavbu, rozvoj a provoz telekomunikační sítě a poskytování služeb zákazníkům. Následně se v pozici generálního ředitele podílel na restrukturalizaci společnosti MobilKom, která provozovala síť U:fon. V roce 2011 přišel do skupiny PPF, kde nejprve zastával pozici ředitele IT ve společnosti Eldorado, a v roce 2013 vedl projekt čtvrtého mobilního operátora. Od 1. července 2014 je generálním ředitelem společnosti O2 Czech Republic.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Vánoční O2 karta sada - limitovaná edice v Tescu