LAMA mobile přidává svým zákazníkům v tarifu SPOŘIVÁ LAMA 20 SMS zdarma

V rámci tarifu SPOŘIVÁ LAMA přidává virtuální operátor LAMA mobile 20 SMS zdarma navíc svým novým i stávajícím zákazníkům. Od 3. srpna tak společnost vylepšuje svůj nejlevnější tarif se 100 volnými minutami do všech sítí a dalšími 100 minutami v rámci sítě LAMA mobile, které jsou účtovány po vteřinách. „Chtěli jsme nějak odměnit naše zákazníky, […]

V rámci tarifu SPOŘIVÁ LAMA přidává virtuální operátor LAMA mobile 20 SMS zdarma navíc svým novým i stávajícím zákazníkům. Od 3. srpna tak společnost vylepšuje svůj nejlevnější tarif se 100 volnými minutami do všech sítí a dalšími 100 minutami v rámci sítě LAMA mobile, které jsou účtovány po vteřinách.

„Chtěli jsme nějak odměnit naše zákazníky, kteří využívají našeho výhodného tarifu a také zatraktivnit tarif pro zákazníky nové,“ uvádí manažerka marketingové komunikace a značky LAMA mobile, Veronika Kliská.

Po tarifu FÉROVÁ LAMA bez měsíčního paušálu, s kterým zaplatíte jen za vteřiny, které skutečně provoláte, je tarif SPOŘIVÁ LAMA nejlevnější balíček od LAMA mobile s volnými minutami a nyní navíc i SMS zprávami. Volat tak můžete již za 199 Kč měsíčně. LAMA mobile je virtuální mobilní operátor nastolující nové trendy na českém trhu. Je to zejména LAMA mobile, která prosazuje na českém trhu standard tarifikace po vteřinách už od začátku hovoru. Jako jedna z mála na trhu také nabízí nevázané tarify, ze kterých lze kdykoliv bez udání důvodu odstoupit.

Mohlo by Vás zajímat:  LAMA mobile spouští nový program Vydělávej s LAMOU

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
LAMA mobile spouští nový web

Jeden z nejrychleji rostoucích virtuálních operátorů, LAMA mobile, spouští novou verzi svých webových stránek. Zákazníci si na něm budou moci...

Zavřít