LAMA mobile přidává data i volné minuty

Virtuální operátor LAMA mobile, společnost patřící energetickému holdingu LAMA ENERGY GROUP, vylepšuje svou nabídku tarifů. K tarifu CHYTRÁ LAMA za 249 Kč přidává navíc data a navyšuje počet volných minut do všech sítí. K dispozici je pro zákazníky LAMA mobile i nový SMS balíček. Od 3. září nabídne plnohodnotný virtuální operátor LAMA mobile v rámci […]

Virtuální operátor LAMA mobile, společnost patřící energetickému holdingu LAMA ENERGY GROUP, vylepšuje svou nabídku tarifů. K tarifu CHYTRÁ LAMA za 249 Kč přidává navíc data a navyšuje počet volných minut do všech sítí. K dispozici je pro zákazníky LAMA mobile i nový SMS balíček.

Od 3. září nabídne plnohodnotný virtuální operátor LAMA mobile v rámci procesu zjednodušování a zkvalitňování svých služeb výhodnější tarify pro nové i stávající zákazníky. Tarify CHYTRÁ LAMA 249 a CHYTRÁ LAMA 399 se nově spojí pod název CHYTRÁ LAMA a nabídnou kombinaci všech služeb.Za 249 Kč si tak zákazníci u LAMA mobile mohou pořídit 150 volných minut do všech sítí účtovaných po vteřinách, 50 volných SMS a 150 MB dat.

„Zákazníci, kteří v současné době využívají tarif CHYTRÁ LAMA 249 nebo 399, mohou tyto tarify využívat i nadále, dostanou však nabídku na přechod na nový tarif CHYTRÁ LAMA za 249 Kč i s daty a navýšenými volnými minutami do všech sítí,“ říká Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA mobile.

LAMA mobile plánuje na tento podzim ofenzivní kampaň, která jí má pomoci dosáhnou vytyčených cílů. Momentálně k operátorovi s mluvící lamou denně přejde několik stovek zákazníků.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Vánoce s LAMA MOBILE: 400 Kč na vánoční dárky