LAMA mobile se stala přidruženým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS)

Virtuální operátor LAMA mobile, společnost patřící holdingu LAMA ENERGY GROUP, se stala přidruženým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS). Předmětem činnosti APMS je vytváření optimálních podmínek pro rozvoj veřejných mobilních telekomunikačních sítí a poskytování veřejných mobilních telekomunikačních služeb v České republice. Řádnými členy APMS jsou provozovatelé veřejných mobilních telekomunikačních sítí působící na trhu v České […]

Virtuální operátor LAMA mobile, společnost patřící holdingu LAMA ENERGY GROUP, se stala přidruženým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS). Předmětem činnosti APMS je vytváření optimálních podmínek pro rozvoj veřejných mobilních telekomunikačních sítí a poskytování veřejných mobilních telekomunikačních služeb v České republice.

Řádnými členy APMS jsou provozovatelé veřejných mobilních telekomunikačních sítí působící na trhu v České republice, tedy operátoři Air Telecom, O2, T-Mobile a Vodafone. „Vzhledem k tomu, že patříme k úspěšným virtuálním operátorům se silným zázemím energetického holdingu LAMA ENERGY GROUP, chceme se v rámci asociace podílet na vytváření politiky odvětví mobilní komunikace. Chceme podporovat smysluplnou regulaci a zjednodušit procesy, které souvisí s přechodem zákazníka mezi mobilními operátory po vzoru jiných trhů v EU. Máme za to, že taková politika prospěje nejen virtuálním operátorům, ale všem hráčům na trhu,“ uvádí Marek Fabian, ředitel virtuálního operátora LAMA mobile.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Češi ztrácí zájem o předplacené karty