Dva měsíce prázdnin s tarifem TOP

 Náš nejoblíbenější tarif TOP nyní nabízíme v mimořádné akci, se kterou ušetříte první 2 měsíční paušály a nejen ty!

Tarif TOP přináší za paušál 179 Kč s daní měsíčně 150 volných minut a 25 volných SMS do všech sítí. A další minuta stojí pouhou 1 korunu, opět do všech sítí! Poštovné a paušály za první 2 měsíce můžete ušetřit za následujících podmínek:

  • Objednáte si tarif TOP v období od 26. 9. 2014 do 10. 10. 2014
  • Zvolíte formu platby dopředu (na kredit)
  • Přenesete si k tomuto tarifu své stávající mobilní číslo (přenos k nám je zdarma)
  • Dobijete si kredit pro vaši spotřebu
  • Po dvou měsících vám na základě vyplněného formuláře připíšeme zpátky kredit ve výši až 457 korun

Akce platí pro nové zákazníky i pro zákazníky stávající (využívající kredit), kteří si rozšíří svůj účet o další tarif TOP. Stačí standardním způsobem učinit objednávku tarifu TOP a následně jej 2 kalendářní měsíce standardně používat (první započatý a druhý kompletní měsíc). Po skončení druhého kalendářního měsíce užívání služby postačí vyplnění krátkého formuláře zde na této stránce dole a my vám přidělíme kredit ve výši dvou paušálů tarifu TOP plus poštovné k tomu. Ušetříte tak až 457 korun!

Chci objednat tarif fayn TOP

stávající zákazníci přiobjednávají zde

Příklad využití akce: Dne 1. 10. 2014 objednám tarif TOP a sdělím firmě FAYN kód pro přenesení čísla ČVOP, který získám u svého dosavadního operátora. Dobiji si na svůj FAYN účet kredit a ode dne přenesení čísla do sítě FAYN, což nastalo například dne 14. 10. 2014, využívám výhodné služby FAYN. Z kreditu se mi strhne paušál a dostanu přiděleny volné jednotky. Co utratím případně navíc se mi také odečte z kreditu. Takto spokojeně využívám služby FAYN jako každý běžný zákazník. Po skončení druhého kalendářního měsíce využívání služby, v tomto případě tedy po termínu 30. 11. 2014, vyplním formulář na této stránce dole a následně mi bude během 1 týdne připsáno do kreditu 179 + 179 za paušály + 99 korun pokud jsem dostal SIM poštou. Celkem tedy dostanu připsáno zpět 457 Kč s daní. Zažádat o připsání kreditu je potřeba do 14 dnů od konce druhého kalendářního měsíce užívání služby, tedy v tomto příkladu do 14. 12. 2014.

Mohlo by Vás zajímat:  Mobilní aplikace FAYN pro Android

Po skončení akce lze změnit tarif na jiný. Akce platí i tehdy, když objednáte v období do 10. 10. 2014, ale přenos čísla k nám proběhne později. Nejpozději však musí dojít k přenosu čísla do 30. 11. 2014.

ZDE NAJDETE OD 1. 12. 2014 FORMULÁŘ PRO PŘIPSÁNÍ KREDITU ZDARMA

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Přijď na sraz „Applistů“ v Mladé Boleslavi!

Ve čtvrtek 9. října se koná tradiční setkání příznivců značky Apple. Nyní o dojmech z poslední keynote, kalendářích a iOS 8. Pojďte si...

Zavřít