Kaktus oslaví rok na trhu mejdlem na Facebooku

V rámci akce Mejdlo s Kaktusem se rozdělí 60 cen
Start v 9.00 h, v každou celou hodinu jedna soutěžní otázka
Při dobití v den soutěže 100 % kreditu zdarma

Kaktus zítra slaví rok na trhu, proto na tento den připravuje on-line mejdan na Facebooku. Pro fanoušky je na této sociální síti přichystána soutěž Mejdlo s Kaktusem o celkem 60 speciálních kaktusovských cen. Akce odstartuje 8. 10. 2014 v 9.00 a potrvá dvanáct hodin. Stránky se soutěží jsou fanouškům k dispozici i v mobilní verzi na speciální microsite www.mejdloskaktusem.cz.

„Za rok se k nám přidalo 60 000 zákazníků a na Facebooku máme 23 118 fanoušků, to jsme nemohli nechat bez pořádné oslavy,“ říká Michal Podlucký, ředitel značky Kaktus.

Mechanika soutěže je jednoduchá, každou celou hodinu vyhlásí Kaktus na Facebooku jeden úkol. Vyhrává vždy prvních pět soutěžících, kteří správně a zároveň nejrychleji splní zadání. Celkem tak bude rozdáno 60 cen, přičemž se soutěží například o super sluchátka Beats, limitovanou edici triček, originálních tašek, extra chlupatých polštářků, USB a dalších drobností, které prostě bodnou.

Aby toho nebylo málo, v den soutěže (8. 10. 2014) Kaktus přidává ke každému dobití 100 % kreditu. Dvojnásobek tak získají všichni, kteří si pošlou kredit ve výši od dvou do pěti stovek v čase od 9.00-00.00 hodin.

Soutěž začíná ve středu 8. 10. 2014 v 9.00 hodin zde: www.facebook.com/kaktus.

Více informací na www.mejdloskaktusem.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile zahajuje spolupráci s Chinaski

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Přejít se svým číslem do GoMobil je snadné!

Chcete ušetřit za telefonování s GoMobil a hodláte si ponechat své stávající telefonní číslo? Žádný problém, přenos čísla je velmi snadný!Jak...

Zavřít