GRANTOVÁ VÝZVA „MLUVME SPOLU“ PODPOŘÍ KOMUNITNÍ PROJEKTY

Organizace si během dvou let rozdělí téměř 3 miliony korun
Jeden projekt může získat až 300 000 Kč
Zdarma dvouleté vzdělávání v rámci Akademie Fondu T-Mobile 

Společnost T-Mobile podpoří v letošním ročníku grantové výzvy MLUVME SPOLU devět projektů. Neziskové organizace na jejich realizaci získají až 300 000 Kč. Navíc mohou od ledna 2015 čerpat bezplatné dvouleté vzdělávání v rámci Akademie Fondu T-Mobile. Stěžejními tématy výzvy byly komunikace, spolupráce a integrace. Všechny organizace se tak pokusí vyřešit konkrétní problémy v místních komunitách, přičemž do svých záměrů zapojí i znevýhodněné skupiny osob.

„Mám radost, že se nám přihlásily zajímavé projekty z různých regionů, navíc každý z nich pracuje s jinou cílovou skupinou. Nechybí mezi nimi práce s dětmi se sluchovým postižením, rozvoj matek samoživitelek, práce se seniory, vozíčkáři či lidmi bez domova. Zaměření projektů je opravdu pestré a my se už teď moc těšíme, jak se budou jednotlivé projekty s naší podporou rozvíjet,“ říká Petra Pavičová, manažerka společenské odpovědnosti v T-Mobile.

Organizace letos přihlásily 106 projektů, ze kterých 24 postoupilo do finále. O vítězných záměrech rozhodla sedmičlenná hodnotící komise tvořená zástupci médií, státní správy a neziskového i firemního sektoru. Komise se tentokrát osobně setkala se všemi finalisty a měla tak možnost poznat tvůrce a realizátory samotných projektů. „Překvapilo mě, jak moc zapálení dokážou lidé pro svou věc být. Nápady jsou velmi přínosné, uvidíme, jak se autoři záměrů chopí a jak se jim je podaří přenést do reality,“ říká Jan Křečan, vedoucí týmu prodeje a podpory firemních řešení v T-Mobile a jeden z členů hodnotící komise.

Dvě fáze grantu

V první části grantu, která potrvá 6 měsíců, získají organizace maximálně 100 000 Kč.  Poté mohou na základě výsledků za první půlrok požádat o zbytek peněz, a to až do výše celkového grantu 300 000 Kč za přihlášený projekt.

Mohlo by Vás zajímat:  Twist tarify jednodušší

Organizace rovněž získávají možnost zdarma se zapojit do dvouletého vzdělávání v Akademii Fondu T-Mobile. To jim od nového roku přinese poradenství expertů společnosti T-Mobile, kouče, praktické jednodenní workshopy a webináře a rovněž spolupráci s dobrovolníky operátora.

Bližší informace zde

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O Vánocích jsme u GoMobil online. Buďte online i vy.

Využijte jednu z možností, jak být o Vánocích online. Připravili jsme pro vás tři dárky. Facebookujte zdarma Aktivujete si datový...

Zavřít