iPad Air 2 a iPad mini 3 již v prodeji!

Nové modely jsou již k objednání, můžete vyřešit Vánoce už teď. Lepší tablety nenajdete!

iPad Air 2

Při tloušťce jen 6,1 mm je vůbec nejtenčí iPad zároveň i nejschopnější. Má přestavěný 9,7palcový Retina displej, revoluční snímač otisků prstů Touch ID, výkonný čip A8X s 64bitovou architekturou, nový fotoaparát iSight, vylepšenou kameru FaceTime HD, rychlejší bezdrát, iOS 8, iCloud a baterii s výdrží až 10 hodin. Obsahuje skvělé aplikace na práci a tvorbu. A spousta dalších aplikací je k dispozici v App Storu.

Již od 13 490 Kč včetně DPH!

iPad mini 3

Nejvyspělejší iPad mini má snímač otisků prstů Touch ID, 7,9palcový Retina displej, výkonný čip A7 s 64bitovou architekturou, fotoaparát iSight, kameru FaceTime HD, rychlý bezdrát, iOS 8, iCloud a baterii s výdrží až 10 hodin. Obsahuje skvělé aplikace na práci a tvorbu. A spousta dalších aplikací je k dispozici v App Storu.

Již od 10 690 Kč včetně DPH!

 

Navštivte nás u nás v prodejně nebo si objednejte na apple.dragon.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  Děti z dětských domovů přivítají nový rok.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Super TABLET ZDARMA! Nebo libo mobil?

Upravili jsme ceny našich dotovaných chytrých telefonů a nově také tabletu. Nyní neodoláte! Vybrali jsme a vyzkoušeli pro vás ty...

Zavřít