LAMA k Vánocům rozdává svým zákazníkům internet do mobilu zdarma

Virtuální operátor LAMA mobile přichází před Vánocemi s dárkem pro své věrné zákazníky. Uživatelům využívajících služeb internetu v mobilu LAMA navýší zdarma objem dat na celý měsíc. Dárek se vztahuje na zákazníky, kteří již mají tuto službu aktivovanou. LAMA mobile tak slaví jubilejní rok na trhu. „Vzhledem k tomu, že se blíží adventní čas a […]

Virtuální operátor LAMA mobile přichází před Vánocemi s dárkem pro své věrné zákazníky. Uživatelům využívajících služeb internetu v mobilu LAMA navýší zdarma objem dat na celý měsíc. Dárek se vztahuje na zákazníky, kteří již mají tuto službu aktivovanou. LAMA mobile tak slaví jubilejní rok na trhu.

„Vzhledem k tomu, že se blíží adventní čas a k tomu slavíme první rok existence na trhu virtuálních operátorů, chceme touto cestou poděkovat naším věrným zákazníkům“, říká manažerka komunikace a značky LAMA mobile, Veronika Kliská. Pro věrné zákazníky, kteří mají u LAMY aktivovaný balíček dat, bude jejich datový tok zdarma navýšen již koncem tohoto týdne.

LAMA mobile reaguje na vývoj chování zákazníků a má ambice se stát jedním z nejstabilnějších poskytovatelů služeb plnohodnotného virtuálního operátora. V nedávné době představila nové ceníky, kde zvýhodnila ceny volání i SMS, přidala do balíčku navíc i data.
Za stabilitou společnosti stojí síla holdingu LAMA ENERGY GROUP, která pro příští rok očekává tržby ve výši 35 miliard korun a zařadila se tak mezi nejsilnější obchodní skupiny v České republice. LAMA mobile je jednou z několika společností, které tvoří tento holding. Synergii služeb využívá skupina například při nabídce dodávek zemního plynu, elektřiny a nově i komunikace. „Jsme rychle rostoucí skupina a díky tomu, že se nám daří, chceme obdarovat i naše zákazníky nejen o Vánocích, ale i příznivými cenami po celý rok a to nejen za telefonování, ale i za energie“, říká tiskový mluvčí skupiny, Andrej Čírtek.

Mohlo by Vás zajímat:  Při používání mobilních telefonů ve školách by měly děti znát jeho pravidla

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 rozšiřuje nabídku LTE telefonů o další značku. Zahajuje prodej BenQ F5.

Nabídku chytrých telefonů od O2 rozšiřuje nedávno představený telefon BenQ F5. Ten je dostupný na všech O2 Prodejnách i na...

Zavřít