Mobilní televizi O2TV Go už může mít každý. Jednoduše, bez smlouvy a bez závazku

Ještě v říjnu si mobilní televizi O2TV Go mohl pořídit pouze ten, kdo měl svou domácnost připojenou k internetu od O2. Od 4. listopadu ale bude vše jinak. Operátor O2 se rozhodl zpřístupnit službu O2TV Go celému českému trhu. Mobilní televizi tak budou moci sledovat úplně všichni, kteří si stáhnou stejnojmennou aplikaci a zaplatí měsíční poplatek 199 Kč. Služba bude dostupná pro zákazníky všech mobilních operátorů a bude bez závazku.

Mobilní televizi O2TV Go spustil operátor O2 v pilotním provozu v květnu letošního roku. Majitelé digitální televize O2TV tak získali další výhodu – přístup k živému televiznímu vysílání až na čtyřech přenosných zařízeních. „O tom, že se diváci nechtějí nechat televizí omezovat, svědčí i počet stažení aplikace O2TV Go. Tu si zatím nainstalovalo přes 140 tisíc našich zákazníků a více než 80 % z nich ji pravidelně používá,“ říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností.

Velký zájem ze strany zákazníků i statistiky sledovanosti utvrdily operátora v tom, že nastal správný čas nabídnout mobilní televizi také zákazníkům konkurence. Ti si do svých chytrých telefonů nebo tabletů s operačními systémy Android nebo iOS bezplatně stáhnou aplikaci O2TV Go a po vyplnění základních registračních údajů mohou televizi na přenosném zařízení začít hned sledovat. Jednoduše, bez smlouvy a bez závazku. „Nejkratší možné období, na které lze službu objednat, je přitom jeden měsíc,“ dodává David Duroň.

Na přenosných zařízeních mohou diváci sledovat 20 živých kanálů (ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT24, ČT Sport, ČT :D, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Prima Cool, Prima Love, Óčko, TA3, CNN, BBC, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, Nickleodeon, FilmBox) včetně programů DIGI Sport 1 a 2, které přináší exkluzivně zápasy anglické Premier League. Nechybí zde ani oblíbená funkce Zpětné zhlédnutí. Nově si může zákazník přímo v aplikaci nahrávat pořady z dvaceti dostupných kanálů. Až deset hodin dlouhé nahrávky mu zůstanou k dispozici po dobu sedmi dní. Pokud si k O2TV Go pořídí také digitální televizi O2TV, rozšíří se mu možnost nahrávání až na sto hodin a doba uložení na 30 dní. Navíc může samozřejmě v O2TV nahrávat ze všech kanálů, nejen z těch dostupných v aplikaci O2TV Go.

Mohlo by Vás zajímat:  Videotéka O2TV brzy oslaví tři milióny stažených pořadů

Za sledování televize na přenosném zařízení zaplatí zákazník 199 Kč měsíčně. Vyúčtování mu přijde fakturou do emailu nebo v papírové podobě, záleží, jak si to sám zvolí. V případě, že se zákazník rozhodne dále za sledování televize neplatit, může v rámci aplikace i nadále využívat přehledný televizní program nebo si zapůjčit filmy v O2 Videotéce.

Aplikace O2TV Go je dostupná pro mobilní telefony a tablety s operačními systémy Android od verze 4.0 nebo iOS od verze 7.0. Verzi pro Windows Phone O2 v současné době připravuje. Součástí služby je také také webová stránka www.o2tv.cz, která umožní zákazníkům sledovat živé vysílání v PC nebo na notebooku.

.

Více informací naleznete od 4. listopadu na www.o2tv.cz

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
TABLET PRO NAŠE OD T-MOBILE

Tablet nyní jen za 1 Kč a pak ve splátkách včetně Sdíleného internetu 299 Kč měsíčně Praktická aplikace zdarma zjednoduší...

Zavřít