NOVÁ SLUŽBA DIGITÁLNÍ TELEVIZE DO MOBILU

Dostupná digitální TV i mimo síť T-Mobile
Pilotní provoz startuje v listopadu pro 10 000 zákazníků
Balíček 10 vybraných programů pro testování zdarma

Praha, 3. listopadu 2014 – Společnost T-Mobile připravuje pro své zákazníky novou službu digitální televize do mobilních zařízení – Mobilní T-Mobile TV. Nová služba tak umožní přístup k oblíbenému televiznímu vysílání odkudkoliv a kdykoliv. Pilotní provoz bude zdarma a bude spuštěn v průběhu listopadu 2014. Služba bude k dispozici pro prvních 10 000 zákazníků, kteří využívají některý z aktuálních post-paid tarifů T-Mobile. Mobilní aplikace podporuje standardní platformu iOS včetně nejnovějších zařízení iPhone6 a systém Android.

Balíček programů, který je v rámci nové služby k dispozici, zahrnuje pro pilotní provoz deset vybraných programů. Služba bude dostupná prostřednictvím datových přenosů v mobilní síti nebo Wi-Fi a dalších typů připojení i mimo síť T-Mobile. Ke každému uživatelskému účtu bude možné přiřadit dvě zařízení – například tablet a mobilní telefon.

Co služba umí?
Digitální televize umožní sledovat programy přímo v mobilním zařízení jako živé vysílání nebo také jako záznam až o 48 hodin zpětně a uchování nahraných pořadů až sedm dní. Kromě toho služba umožní pozastavení programu, nahrávání na centrální úložiště, funkce programového průvodce (EPG) a rodičovský zámek. Součástí je také zatím omezená videotéka, která se v komerčním provozu bude spolu s nabídkou programů rozšiřovat.

Mohlo by Vás zajímat:  Cestovatel na léto rozšiřuje seznam zemí

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vánoce u O2: LTE telefony a tablety za nevídané ceny, navíc s vánočním bonusem až 3000 korun.

Vánoce u O2 odstartují už v sobotu 1. listopadu. O2 letos naděluje telefony a tablety za velmi výhodné ceny, a...

Zavřít